صفحه نخست / اجتماعی / مبارزه با کرونا و ابتلای ۴۸ پرستار و کادر بیمارستان کیش به کرونا

مبارزه با کرونا و ابتلای ۴۸ پرستار و کادر بیمارستان کیش به کرونا

ابتلای ۴۸ پرستار و کادر بیمارستان کیش به کرونا طی ۱۰ ماهه مبارزه با کرونا

رئیس بیمارستان کیش راه اندازی پزشک آنلاین، راه‌اندازی کلینیک امام علی(ع) در کمتر از ۷۲ ساعت و تهیه دستگاه PCR را سه امر مهم این بیمارستان در دوران کرونا نام برد.

به گزارش دولتخانه کیش ، مصطفی نادعلی نژاد رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش ضمن تشکر و قدردانی از پرستاران و مدافعان سلامت و تمامی کسانی که شبانه روز تلاش کردند تا در این شرایط سخت خدمات خوب را به مردم ارائه دهند گفت: مجموعه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش در راستای ارتقا درجه از شهریور سال گذشته تصمیم گرفت که بخش‌های بیمارستان را جداسازی کند و در همین راستا با تلاش‌های شبانه روزی با افتخار امروز می‌توان گفت، بیمارستان از سطح یک به سطح یک عالی تغییر درجه داد.

وی افزود: همزمان با شروع پاندمی کرونا در جهان و حساسیت بالای این موضوع، سریعاً بخش‌های بیمارستان (عفونی و غیر عفونی ) از هم جداسازی شد و تریاژ دولایه‌ای تشکیل گردید.

نادعلی نژاد بیان کرد: در ۵ ماه نخست بیماری کرونا با برنامه‌ریزی مدون و عالی که با کمک دکتر رضانیا و شورای سلامت طراحی شده بود هیچ یک از کادر درمان بیمارستان درگیر این بیماری نشده بودند اما با افزایش بیماران و آمار بستری‌های بالا متاسفانه ۴۸ نفر از کادر درمان و نیروهای پشتیبانی درگیر بیماری شدند که خدا را شکر همه به سلامت دوره بیماری را طی کردند.

نادعلی نژاد راه اندازی پزشک آنلاین، راه‌اندازی کلینیک امام علی(ع) در کمتر از ۷۲ ساعت و تهیه دستگاه PCR ازجمله فعالیت‌های بیمارستان کیش در راستای ارائه خدمات بهتر در دوران کرونا معرفی نمود.

به گفته رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، این مجموعه اکنون فوق تخصص جراحی قلب و عروق، مغز و اعصاب به صورت مقیم داراست، همچنین مجهز به سی تی آنژیو قلب می‌باشد و دارای پروانه بهره برداری داروخانه، آزمایشگاه و رادیولوژی است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

اقتصاد دریا محور گفتمان غالب و راهبردی کیش

اقتصاد دریا محور گفتمان غالب و راهبردی کیش مدیر عامل سازمان منطقه آزادکیش تغییر نگرش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *