صفحه نخست / اطلاعیه / محدودیت‌های کرونایی برای ترددهای دریایی از کیش

محدودیت‌های کرونایی برای ترددهای دریایی از کیش

خبر کیش

تردد‌های دریایی و محدودیت‌های کرونایی کیش
مدیر کل بنادر ودریانوردی کیش گفت: بر اساس محدودیت‌های کرونایی ورود خودرو‌ها به داخل جزیره ممنوع، اما خروج خودرو‌ها براساس مصوبات شورای سلامت مجاز است.

به گزارش دولتخانه کیش، به نقل از خبرنگار اقتصاد ملی از جزیره کیش، حسن قلی نژاد گفت: ورود کسانی که تست کرونای آن‌ها مثبت است و کد ملی آن‌ها در سامانه وزارت بهداشت ثبت شده حق خرید بلیط و ورود به جزیره را ندارند.
مدیر کل بنادر ودریانوردی کیش افزود: ما اجرا کننده مصوبات معاونت گردشگری هستیم و در حوزه مسافرت‌های تفریحی و دریایی به شناور‌ها سرویس ارایه می شود و سالن پذیرش در اختیار آن‌ها قرار داده میشود البته از دیشب دو کشتی تفریحی با ۵۰ درصد ظرفیت فعالیت میکنند که بدون پذیرایی و اجرای موسیقی است.
حسن قلی نژاد گفت: تغییرات بر اساس مصوبات شورای سلامت و مرحله به مرحله خواهد بود، اما در بنادر تمام دستور العمل‌های بهداشتی همچون ضدعفونی کردن ماشین‌ها، سالن‌ها و استفاده کارکنان از ماسک رعایت می‌شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰   مدیرعامل سازمان منطقه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *