صفحه نخست / اجتماعی / مردم مهمترین سرمایه اجتماعی ناجا

مردم مهمترین سرمایه اجتماعی ناجا

خبر کیش

جزیره کیش؛
فرمانده منطقه انتظامی ویژه کیش مردم را مهمترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی برشمرد.

مردم مهمترین سرمایه اجتماعی ناجا

به گزارش دولتخانه کیش، سرهنگ علی اصغر جمالی در مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی کیش با اشاره به شعار هفته ناجا ” با هم برای امنیت و سلامت” به روز بودن پلیس را ضروری دانست و بر اهمیت امنیت و سلامت در جامعه تاکید کرد.
وی گفت: مهمترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی، مردم هستند و باید برای جلب مشارکت عمومی و جذب افکار عمومی تلاش کنیم .
فرمانده منطقه انتظامی ویژه کیش ایجاد فرهنگ خود کنترلی را مهم دانست و با اشاره به نقش مهم مردم در ایجاد نظم فراگیر گفت: برای نظم و امنیت پایدار ، نباید صرفا به ابزارهای نیروی انتظامی اکتفا کرد بلکه ، مشارکت دادن مردم و استفاده از ظرفیتهای رسانه به امنیت پایدار کمک می کند.
سرهنگ جمالی خدمات صادقانه پلیس در ایجاد امنیت پایدار را مهم دانست و گفت: ایجاد امنیت اقتصادی و کمک به آسایش عمومی، قانونمداری، کمک به ارتقا سطح فرهنگ ترافیک ، ایجاد امنیت در فضای مجازی ، مبارزه با جرایم رایانه ای، توجه به فرهنگ ایثار و جوانمردی، اهمیت دادن به آحاد جامعه و کمک به خانواده ها به ویژه در حوزه سلامت فضای مجازی از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است .
امام جمعه کیش هم با تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در جزیره کیش گفت: داشتن امنیت از ملزومات زندگی است و تلاش و سرمایه گذاری در این زمینه از مهاجرت مردم این منطقه جلوگیری می کند و امنیت اقتصادی اخلاقی و فرهنگی را برای ادامه زندگی ایجاد خواهد کرد .
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده از نیروی انتظامی خواست که با رصد سواحل، بازارها و مناطق گردشگری، امنیت اجتماعی و اخلاقی را برای شکوفایی هر چه بیشتر فراهم کنند.
در پایان این مراسم از کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه کیش، خانواده شهدا و ایثارگران تجلیل شد

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *