صفحه نخست / آموزشی / نام نویسی اولین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد

نام نویسی اولین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد

خبر کیش

به میزبانی جزیره کیش؛

نام نویسی اولین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد

نام نویسی اولین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد ایران آغاز شد.

که گزارش دولتخانه کیش، دبیر برگزاری اولین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد ایران گفت: مرحله لایحه نویسی این مسابقات با پرونده فرضی با موضوعیت اختلاف  دو شرکت تجاری فعال در منطقه آزاد کیش که مبادرت به همکاری در زمینه ساخت یک هتل کرده اند شروع شده است.
سحر ناصربخت با اشاره به اینکه این مسابقات در راستای ترویج امر داوری هستند، افزود: در این پرونده فرضی پروژه دو شرکت به دلیل اختلافات متوقف شده و طرفین برای حل اختلاف خود به داوری حقوقی مراجعه کرده اند.
وی افزود: شرکت کنندگان در این مسابقه باید بهترین عملکرد را در حل این پرونده حقوقی به نمایش بگذارند.
دبیر برگزاری اولین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد ایران گفت: مرحله شفاهی این رقابت ها با حضور ۴ تیم ۲۹  و ۳۰ آذر در جزیره کیش برگزار می شود.
سحر ناصر بخت گفت: ثبت نام دراین مسابقات براساس مقررات و آیین نامه موت کورت انجام می شود و تا کنون۳۲ تیم در این رقابت ها ثبت نام کرده اند

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین

کلاهبرداری با وعده ثبت آگهی آنلاین پلیس فتا کیش در خصوص کلاهبرداری با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *