صفحه نخست / اجتماعی / نجات جان ۱۳ نفر شناور تفریحی توسط نیروی دریابانی کیش

نجات جان ۱۳ نفر شناور تفریحی توسط نیروی دریابانی کیش

خبر کیش

نجات جان ۱۳سرنشین شناور تفریحی توسط دریادلان دریابانی کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از نجات جان ۱۳ سرنشین قایق توسط مرزبانان پایگاه دریابانی کیش در آب های خلیج فارس خبر داد.

سرهنگ” علی اصغر جمالی” در گفت و گو با خبرنگار دولتخانه کیش و اقتصاد ملی در تشریح این خبر اظهار داشت: پس از اعلام تماس با مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر درخواست کمک بلافاصله ماموران پایگاه دریابانی کیش به محل اعزام شدند و متوجه شدند که ۲ فروند شناور تفریحی به علت برخورد با سخره، تخریب و سرنشین ها در حال غرق شدند بودند.

وی ادامه داد: ماموران با همکاری امور دریایی کیش به محل اعزام و طی پایش محدوده گزارش شده، با انجام عملیات امداد و نجات در حوالی ساحل دامون، سرنشینان را از بروز حادثه ای تلخ نجات دادند.

فرمانده پایگاه دریابانی کیش خاطر نشان کرد: گرچه این حادثه به علت برخورد با سخره به وقوع پیوست اما به همه مالکان شناورها توصیه می گردد: شناورهای خود را به جلیقه های نجات تجهیز کرده تا در صورت بروز حادثه، شاهد به خطر افتادن جان هموطنان نباشیم..

گفتنی است خدمه شناور حادثه دیده پس از نجات از مرزبانان پایگاه دریابانی کیش تقدیر کردند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

انعطاف برنامه های گردشگری کیش جهت انطباق با دستورات ستاد ملی کرونا در نوروز ۱۴۰۰

در نخستین جلسه ستاد نوروزی کیش عنوان شد: انعطاف برنامه های گردشگری کیش جهت انطباق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *