صفحه نخست / اجتماعی / نرخ نامه منطقی برای مشاوران املاک کیش اعلام خواهد شد

نرخ نامه منطقی برای مشاوران املاک کیش اعلام خواهد شد

خبر کیش

پایان یک تجمع صنفی در کیش؛

نرخ نامه منطقی برای مشاوران املاک در جزیره کیش

مدیر بازرگانی منطقه آزاد کیش با اشاره به مطالبه برخی از فعالان مشاوران املاک گفت: نرخ نامه منطقی برای مشاوران املاک پس از نظر کارشناسی تصویب می‌شود.

امیدی گفت: نرخ نامه هر صنفی که خدماتی در منطقه به مردم ارائه می کند به شکل دوره ای در سازمان منطقه آزاد کیش کارشناسی و به روز رسانی می شود.
وی گفت: نرخ نامه این صنف براساس مطالبه عمومی جامعه انجام شده است و در حال کارشناسی و بررسی است.
امیدی گفت: براساس برداشت عده ای از فعالان این صنف، با تصور اینکه این نرخ نهایی شده است و قرار است که تغییراتی شکل بگیرد اقدام به اعتراض کردند.
وی افزود: نمایندگانی از مشاوران املاک در جلساتی با معاونان سازمان منطقه آزاد کیش شرکت کردند و مطالبات خود را مطرح کردند و مقرر شد پیشنهادهای اتحادیه و تشکل صنف مشاوران املاک و نرخ های کارشناسی انجام شده سازمان منطقه آزاد کیش با یکدیگر تلفیق شود و یک نرخ منطقی به تصویب برسد./صدا و سیما

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *