صفحه نخست / اجتماعی / نشست خبری تشریح برنامه های روز کیش برگزار میشود

نشست خبری تشریح برنامه های روز کیش برگزار میشود

برنامه های بیستم آبان روز کیش، فردا دوشنبه در نشست خبری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با خبرنگاران در این جزیره تشریح می شود.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، غلامحسین مظفری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری فردا دوشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۰ صبح، به تشریح برنامه های متنوع این روز می پردازد.

ویژه برنامه های روز کیش ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی شامل رونمایی، افتتاح و بهره برداری چندین طرح با هدف ارتقا سطح کیفی خدمات و استاندارد سازی در حوزه های مختلف برگزار می شود. پاسخگویی به نیاز ساکنان و گردشگران جزیره همچنین توسعه هرچه بیشتر علم و فرهنگ در راستای دستیابی به اهداف و سیاست های کلان سازمان منطقه آزاد برای رشد علمی و آموزشی این منطقه رویکرد اصلی اجرای این طرح ها خواهد بود.

افتتاح پروژه های هتل آرامیس پلاس، پارکهای نوبنیاد ۱ و ۲، فرهنگسرای سعدی و موزه شهرحریره، بازگشایی ساحل آزاد سازی شده برج دوقلو، بهره برداری از اسکله های تفریحی مارینا، ساحل پارک دلفین،کلنگ زنی پلاژ آقایان، بهره برداری از پژوهشکده محیط زیست و همچنین بهره برداری از حفاظت کاتودیک بندرگاه تجاری کیش، بخش نخست از ویژه برنامه های روز کیش است.

در بخش دیگر از برنامه های گرامیداشت روز کیش طرح اجرای مسکن ملی جزیره رونمایی می شود و در ادامه پس از ارتباط ویدئوکنفرانسی با معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نیز دبیرخانه پارلمان زنان افتتاح خواهد شد. همچنین دومین فصلنامه اختصاصی معماری و ساختمان با محوریت جزیره کیش، طرح مشاغل خانگی، سوگندنامه محیط زیست و پوستر رویداد بزرگ “اینجا فرداست” از دیگر طرح هایی است که در این مراسم رونمایی می شوند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و هنری

🔸معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش: نیاز مبرم کیش به روایت‌سازی فرهنگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *