صفحه نخست / سازمان منطقه آزاد کیش / نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه بین المللی کیش

نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی در فرودگاه بین المللی کیش

خبر کیش

اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فرودگاه بین المللی کیش به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توسط بسیج ناحیه مقاومت سپاه کیش با جدیت تمام نظارت و کنترل می شود.

به گزارش دولتخانه کیش، علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش با بیان این که یکی از فضاهای پر تردد جهت جا به جایی مسافرین و گردشگران به مقصدهای مختلف کشور که می تواند عامل اصلی جهت گسترش شیوع بیماری کرونا باشد به ترمینال های ورودی و خروجی فرودگاه ها اشاره داشت و گفت: در راستای ایجاد آرامش خاطر و ارتقای حفظ سلامت مسافران و گردشگران به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا میان اقشار مختلف جامعه این مهم توسط نیروهای بسیجی نظارت و کنترل می شود.

عرب با اشاره به ارتقای فرهنگ سازی در جامعه با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی را حس مسئولیت پذیری آحاد جامعه برشمرد و گفت: نیروهای بسیج ناحیه مقاومت سپاه کیش به عنوان مدافعان سلامت، نظارت دقیق نسبت به استفاده مسافران از ماسک و حفظ فاصله گذاری اجتماعی دارند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با همت نیروهای جمعیت هلال احمر کیش، مستقر در سالن ورودی فرودگاه بین المللی این منطقه غربالگری و تب سنجی مسافران انجام می شود.

مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش  نصب برچسب های راهنما با هدف حفظ فاصله گذاری اجتماعی میان مسافران در نقاط مختلف و صندلی های جا نمایی شده در سالن مسافری، ضدعفونی و گند زدایی ترمینال، ساختمان های ادرای، عملیاتی، تاسیسات و تجهیزات فرودگاهی و هوانوردی را از جمله اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش برشمرد.

شایان ذکر است، با تمهیدات اندیشیده شده و مستقر شدن نیروهای بسیج مقاومت کیش، از زمان حضور مسافر در گیت بازرسی پلیس، تا پای پرواز، ضوابط بهداشتی ابلاغ شده از سوی شورای سلامت کیش رعایت و اجرا می شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *