صفحه نخست / اجتماعی / هزینه برای تأمین امنیت یک سرمایه گذاری اجتماعی

هزینه برای تأمین امنیت یک سرمایه گذاری اجتماعی

خبر کیش

هزینه برای تأمین امنیت یک سرمایه گذاری اجتماعی است

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش درجلسه با نماینده مردم غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه برای تأمین امنیت یک سرمایه گذاری اجتماعی و حفظ آن یک همت جمعی می طلبد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علی اصغر جمالی ” افزایش هزینه های جرایم خرد را باتدوین قوانین مستحکم عامل بازدارنده ای در وقوع جرایم دانست و افزود: وجود مجموعه های کارآفرین و معرفی نیروهای کار به بخش های مختلف می تواند بزه های اجتماعی کیش را کاهش دهد.

وی تأکید کرد: فعال سازی پایش تصویری برای حفظ فرهنگ ترافیک و امنیت پایدار در جامعه الکترونیکی امروز کیش بسیارموثر است و از بروز جرایم کاسته خواهد شد.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش نصب دوربین های تطبیق چهره در ورودی های جزیره کیش را که جزء برنامه های اصلی سازمان منطقه آزاد هم بوده برای پیشگیری از وقوع جرایم و ایجاد نارضایتی اجتماعی و توجه به مطالبه مردمی مهم عنوان کرد.

علی اصغر جمالی توجه به معیشت بومیان کیش وکیشوندان خصوصاً در حوزه مسکن، آموزش و پرورش و تأمین دیگر نیازهای ضروری آنان را مهم دانست و افزود: مسئولان با مدیریت صحیح این عرصه می توانند فشار اقتصادی را از دوش ساکنان کیش کم و نشاط و شادابی را به کانون گرم خانواده ها هدیه کنند..

این مقام انتظامی تأکید کرد: توجه به حوزه آموزش و پرورش کیش یک نیاز اساسی است چراکه تقویت نیازهای آموزشی و توجه به معیشت معلمان درارتقاء دانش فرزندان برای آبادانی کیش تأثیر گذار خواهد بود.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به همراهی مسئولان، صنوف و مردم با پلیس افزود: توجه به سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مطالبات مردمی و خدمت بی منت از اولویت های مهم کاری ما است.

سرهنگ جمالی ادامه داد: متأسفانه نگرش برخی از افراد به جزیره کیش به عنوان منطقه آزاد و بروز برخی ناهنجاری ها مسئولیت اجتماعی پلیس را افزایش و توان کاری ما را دریر می کند و نیاز به تقویت برنامه های فرهنگی و معرفی درست منطقه به گردشگران عزیز می باشد.

وی تأکید کرد: نمونه بارز نارضایتی اجتماعی در کیش بحث سگ گردانی است که با حمایت دستگاه قضایی و امام جمعه جزیره کیش برخورد در این عرصه را گسترش داده ایم اما نبود قانون مستحکم برای برخورد شدید با افراد خاطی سگ گردان در محل های شلوغ، سواحل از بروز نتیجه مطلوب جلوگیری می نماید.

ا

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در دیدار با نماینده مجلس استان هرمزگان، فرمانداربندر لنگه، بخش دار کیش و جمعی از کیشوندان و بومیان یاد و خاطره شهید سپبهد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و گفت: ان شاء الله خداوند عنایت کند میراث دار خوبی برای ادامه راه شهدای عزیزمان باشیم.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *