صفحه نخست / اجتماعی / پذیرش مسافرین هواپیمایی کیش با رعایت پروتکل های جدید فاصله گذاری اجتماعی

پذیرش مسافرین هواپیمایی کیش با رعایت پروتکل های جدید فاصله گذاری اجتماعی

آغاز پذیرش مسافرین هواپیمایی کیش با رعایت پروتکل های جدید بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی

همزمان با اول آبان ماه و طبق دستورالعمل های جدید بهداشتی ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر اجرای فاصله گذاری اجتماعی در کلیه پروازهای داخلی، شرکت هواپیمایی کیش مطابق با پروتکل های جدید آماده خدمات رسانی به مسافرین محترم است.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش، این شرکت علاوه بر توزیع بسته‌های بهداشتی شامل ماسک و پک مخصوص ضدعفونی در میان مسافران، استفاده از فیلترهای تصفیه هوای HEPA، ضدعفونی و استریل کامل فضای کابین قبل و پس از انجام هر پرواز، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کانترهای پرواز و اتوبوس‌های فرودگاهی؛ اقدام به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کلیه پروازهای داخلی و بین المللی خود نمود.

این طرح که بدلیل شیوع بیماری کرونا و به دستور ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری اجرایی شده است، در کلیه پروازهای هواپیمایی کیش صندلی هایی که مجاز به فروش نبوده اند، با استیکر های مخصوص و با شعار “صندلی رزرو شده توسط سلامتی” و “ما مراقب شما هستیم” مشخص و جدا سازی شده است.

لازم به ذکر است همزمان با نخستین روزهای شیوع بیماری کووید – ۱۹ در کشور، شرکت هواپیمایی کیش بلافاصله اقدامات مقابله‌ای با این بیماری را آغاز نمود و به عنوان یکی از شرکت های هواپیمایی پیشرو در مبارزه با این بیماری شناخته و با تمام توان در خدمت مسافرین و کیشوندان گرامی جهت انجام سفرهای ضروری است.

شرکت هواپیمایی کیش در راستای دستور العمل های جدید ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری و به منظور آسایش، اطمینان خاطر و راحتی هر بیشتر مسافرین گرامی از امروز علاوه بر اقدامات بهداشتی ذکر شده، اجرای فاصله گذاری اجتماعی در کلیه پروازهای داخلی را عملیاتی نمود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *