صفحه نخست / بیمارستان کیش / پزشکان، سپید پوشان عرصه سلامت جامعه هستند

پزشکان، سپید پوشان عرصه سلامت جامعه هستند

خبر کیش

پزشکان، سپید پوشان عرصه سلامت جامعه هستند

فرمانده انتطامی ویژه کیش گفت: پزشکان و کادر درمانی با تلاش های دلسوزانه و مخلصانه برای سلامت مردم و جلوگیری از شیوع کرونا جان خود را به خطر انداخته اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علی اصغر جمالی” فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی به همراه روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در دیدار با رئیس توسعه بیمارستان جزیره کیش با بیان اینکه کادر درمانی به صورت مخلصانه و شبانه روزی تلاش می کنند تصریح کرد: پرستاران و پزشکان در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند که این موضوع نیز بار ها توسط مقام معظم رهبری مورد تأکید بوده است؛ این سپیدپوشان عرصه سلامت جامعه که جان خود را برای سلامت مردم به خطر انداخته اند امروز مدال پر افتخار “مدافعان سلامت ” را برسینه دارند.

سرهنگ جمالی افزود: مدافعان وطن و سلامت درکنار هم سازنده امنیت جامعه هستند وظیفه مدافعان وطن تأمین امنیت و آرامش در بُعد روانی و اجتماعی جامعه و مدافعان سلامت وظیفه سلامت مردم را برعهده که از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در کنار یکدیگر سعی در پیشگیری از هرگونه انتشار و شیوع ویروس کرونا را داشتند که با همت و کمک مردم توانستند این امر مهم را محقق کنند که یکی از نمونه های بارز آن “روز طبیعت” بوده است.

رئیس پلیس کیش تأکید کرد: ایثارگران جامعه بزرگ پزشکی، درمانی و بهداشتی، بی تردید در این شرایط خاص کرونایی هر قدمی برای تأمین، حفظ و ارتقاء سلامت جامعه بر می دارند بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نوشته خواهد شد.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطر نشان کرد: به نمایندگی از مدافعان وطن برخورد لازم می دانم که از مدافعان سلامت جامعه قدردانی کنم چراکه از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور بدون هیچ چشم داشتی ایثارگرانه و مجاهدانه درخشیدند و نام خود را به عنوان مجاهدان فی سبیل الله ثبت کردند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

مبارزه با کرونا و ابتلای ۴۸ پرستار و کادر بیمارستان کیش به کرونا

ابتلای ۴۸ پرستار و کادر بیمارستان کیش به کرونا طی ۱۰ ماهه مبارزه با کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *