صفحه نخست / آموزشی / پلمپ ۱۲ واحد متخلف توسط مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش

پلمپ ۱۲ واحد متخلف توسط مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش

خبر کیش

۴۷۶۷ بازدید ازمراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی مرتبط با سلامت مردم توسط کارشناسان بهداشت محیط کیش در مهرماه انجام شد
دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش ازادامه تشدید بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در مهرماه خبر داد و گفت: در ماه مهر تعداد ۴۷۶۷ بازدید ازمراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی مرتبط با سلامت مردم انجام شده است.
دکتر رضانیا اظهار کرد: در این مدت ۲۱ مورد نمونه برداری از آب ،۲۶ مورد نمونه برداری از نان از نظر وجود جوش شیرین ،۱۶مورد نمونه برداری از مواد غذایی،۲۲۳مورد کلر سنجی از آب آشامیدنی ،۸۲۰ مورد سنجش مواد غذایی از نظر (دما،روغن ،نمک)توسط تجهیزات پرتابلی،بوده است.
وی افزود : در دو ماهه مذکور مقدا ۱۸هزار و ۷۴۶کیلو مواد غذایی غیرقابل مصرف که عمدتا احراز متصدی بوده جمع آوری ومعدوم شده است.
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در این مدت ۱۲واحد متخلف بدلیل رعایت نکردن توصیه های بهداشتی پلمپ گردید.
وی افزود: به منظور حفظ وارتقای سلامت مردم ،تشدید بازرسیهای بهداشت محیط با استمرار وجدیت اجرا میشود.
دکتر رضانیا گفت:آموزش های فردی در صنوف و توزیع بروشورهای آموزشی و بهداشتی در خصوص کرونا ویروس هم از دیگر مواردی است که توسط بازرسان بهداشت محیط انجام شده.
دکتر رضانیا با تاکید بر رسیدگی به ۶۲مورد شکایات توسط این واحد افزود : در صورت مشاهده تخلف بهداشتی موارد را به سامانه ۱۹۰ و شماره تلفن ۴۴۴۲۳۳۱۱منعکس کنید.
روابط عمومی مرکز توسعه سلامت کیش

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *