صفحه نخست / اجتماعی / پلیس به افراد هنجارشکن خدمات ارایه نمی دهد

پلیس به افراد هنجارشکن خدمات ارایه نمی دهد

خبر کیش

پلیس به افراد هنجارشکن خدمات ارائه نمی دهد

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از عدم ارائه خدمات به افرادی که دستورالعمل های بهداشتی و اخلاقی را رعایت نمی کنند خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” علی اصغر جمالی” در کمیسیون بهداشت این فرماندهی که در ستاد انتظامی برگزار شد ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم اظهار داشت: تأمین نظم وامنیت مراسم های عزاداری سالار شهیدان از وظایف اصلی نیروی انتظامی است که انشاالله با مشارکت و همکاری مردم از مأموریت امسال سربلند بیرون خواهیم آمد.

سرهنگ جمالی افزود: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اخلاقی از سوی مراجعین مراکز پلیس امری ضروری است و به افراد هنجارشکنی که دستورالعمل های بهداشتی و اخلاقی را رعایت نمی کنند هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد.

رئیس پلیس کیش تأکید کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط همکاران هم بسیار مهم است و برای خدمت به مردم باید رعایت دستورالعمل های بهداشتی سرلوحه کار قرار گیرد که این امر وظایف پلیس را در اجرای این مأموریت سنگین و حساس تر می کند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان کرد: بهترین راه مقابله با ویروس منحوس کرونا زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی است که با رعایت این موارد علاوه بر اینکه برای سلامتی خود و دیگران ارزش قائل شده ایم از انتشار این ویروس منحوس نیز جلوگیری خواهد شد

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی   کیش – مدیرعامل سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *