صفحه نخست / اجتماعی / کاهش ابتلا به کرونا و بدحالی بیماران کرونایی

کاهش ابتلا به کرونا و بدحالی بیماران کرونایی

خبر کیش

علیرغم کاهش موارد بستری نسبت به هفته های قبل اما چند بیمار بدحال در بین بیماران بستری شده وجود دارد.

به گزارش دولتخانه کیش ،دکتر رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش و رئیس مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش در مورد آخرین وضعیت بیماران کرونایی توضیح داد. وی گفت در خصوص کنترل وضعیت بیماری مرکز توسعه سلامت و بیمارستان کیش همچنان با سیاست غربالگری تا حد ممکن در پی شناسایی موارد مثبت و قرنطینه نمودن بیماران بوده و علیرغم کاهش موارد بستری نسبت به هفته های قبل اما چند بیمار بدحال در بین بیماران بستری شده وجود دارد وی افزود متاسفانه در روزهای ١٧ و ١٨ مرداد دو تن از این عزیزان همشهری فوت شدند که از صمیم قلب به بازماندگانشان تسلیت عرض مینمایم.
📍وی تعداد فوت شدگان در اثر بیماری کرونا در جزیره ٨ نفر تا این تاریخ عنوان کرد. دکتر رضانیا مجدا از مردم خواست با رعایت اصول بهداشتی و پروتکل های ابلاغی ضمن حفظ سلامتی خود و دیگران پرسنل بیمارستانها و مراکز بهداشتی را یاری بکنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *