صفحه نخست / اجتماعی / کشف بیش از ۹ تن ماهی قاچاق در آب های “جزیره کیش”

کشف بیش از ۹ تن ماهی قاچاق در آب های “جزیره کیش”

خبر کیش

کشف بیش از ۹ تن ماهی قاچاق در آب های “جزیره کیش”

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از توقیف دو لنج صیادی در آب های ” جزیره کیش” خبر داد و گفت: از این لنج ها ۹ تن انواع ماهی قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: خدمه لنج های توقیف شده، اقدام به صید گونه های مختلف ماهی کرده بودند که در این ارتباط ۱۵نفر دستگیر و بیش از ۹ تن ماهی قاچاق نیز کشف شد.

وی ادامه داد: لنج های صیادی به همراه ناخدا و ملوانان برای سیر مراحل قانونی به اسکله صفین دلالت داده شدند که در بررسی آنها علاوه بر ۹ تن گونه های مختلف ماهی، بیش از ۶ هزار لیتر سوخت قاچاق نیز کشف و ضبط شد.

سرهنگ جمالی موضوع اصلی این اقدام را مقابله و پیشگیری از صید غیرمجاز و قاچاق سوخت دانست و اظهار داشت: این افراد پس از جمع آوری به صورت شبانه با حضور در نقطه صفر مرزی و حتی ورود به آب های مرزی کشورهای حاشیه خلیج فارس اقدام به فروش سوخت و ماهی ها به شناورهای خارجی می کنند که نیروهای دریابانی “کیش” با متخلفان قاطعانه برخورد می کنند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش تخریب محیط زیست و آسیب رسانی به انواع گونه های جانوری دریایی و انتقال سرمایه های ملی از کشور را خط قرمز دریابانان دریادل نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: بیشتر لنج ها اقدام به صید غیرمجاز ماهی های صید ممنوع می کنند که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صید آنها غیر مجاز بوده و علاوه بر آن سوختی که با زحمت فراوان در داخل کشور تولید می شود را با هدف درآمد نامشروع و سودجویی به آن سوی مرزهای آبی قاچاق می کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *