صفحه نخست / اجتماعی / کشف مزرعه استخراج بیت کوئین قاچاق در کیش

کشف مزرعه استخراج بیت کوئین قاچاق در کیش

خبر کیش

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از کشف ۳۸ دستگاه استخراج بیت کوئین ( ماینر ) قاچاق با ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در این جزیره خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در محلی مشخص، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام شدند و در بازرسی از محل ۳۸ دستگاه دستگاه استخراج بیت کوئین قاچاق کشف کردند.

سرهنگ جمالی با اشاره به اینکه ارزش ریالی دستگاه ها توسط کارشناسان ۳ میلیارد ریال تعیین شده است، گفت: مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی و اقدامات میدانی، متهم را شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان خاطر نشان کرد: استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بدون داشتن مجوزهای قانونی جرم است و پلیس با کسانی که در این زمینه فعالیت غیر قانونی داشته باشند برخورد جدی و قاطعانه می کند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو طی ۹ ماهه گذشته بعلت ورود به پیست دوچرخه سواری کیش

طی ۹ ماهه گذشته توقیف و جریمه ۵۹۹ خودرو بعلت وارد به پیست دوچرخه سواری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *