صفحه نخست / اجتماعی / کشف ۵۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های کیش

کشف ۵۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های کیش

خبر کیش

کشف ۵۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های کیش
شناور صیادی که تمامی ظرفیت‌های خالی خود را از سوخت قاچاق پر کرده بود، در انتقال این میزان سوخت قاچاق به خارج از کشور ناکام ماند.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرنگار اقتصاد ملی از جزیره کیش، فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش، گفت: این شناور به همراه ۳ خدمه توقیف و تحویل مقام قضایی شد.
سرهنگ علی اصغر جمالی با تاکید بر اینکه جزیره کیش در کریدور انتقال شناور‌های سوخت قاچاق قرار دارد و جزیره هیچگاه مبدا انتقال سوخت نبوده افزود: این شناور در سواحل جنوبی استان هرمزگان بارگیری کرده و قصد داشت در نقطه صفر مرزی محموله خود را تحویل شناور‌های بیگانه دهد که ناکام ماند.
وی بیان کرد: ماموران دریابانی کیش از ابتدای سال تاکنون ۲۳ فروند شناور حامل سوخت قاچاق را با ۴۱۴ هزار لیتر سوخت کشف و در این خصوص ۱۷۲ نفر را هم دستگیر کرده اند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بازگرداندن کیف پول مسافر ، توسط راننده تاکسی امانت دار کیش

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *