صفحه نخست / انتظامی / کشف ۶/۵ کیلوگرم مواد مخدر در کیش

کشف ۶/۵ کیلوگرم مواد مخدر در کیش

کشف ۶/۵ کیلو گرم مواد مخدردر طرح های ارتقاء امنیت پلیس کیش

فرمانده انتظامی ویژه وپایگاه دریابانی کیش از کشف ۶/۵ کیلو گرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۱۹ نفر از افراد هنجارشکن در طرح های ضربتی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” علی اصغر جمالی” در تشریح جزئیات این خبر گفت:  به منظور کاهش جرائم در حوزه های استحفاظی که با تلاش مضاعف همکاران در پلیس های تخصصی صورت گرفت، تعداد ۱۹ نفر از سارقین و خریداران اموال مسروقه، معتاد و افراد لامکان در جزیره کیش دستگیر شدند که پس از هماهنگی قضائی به منظور جلوگیری از جرائم بعدی از جزیره تردد گردیدند.

🔹️وی افزود: از ابتدای سال تاکنون در راستای ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه و برای مردم طرح های بسیار زیادی انجام شده است که به صورت مستمر نیز ادامه خواهد داشت.

جمالی ادامه داد: در این طرح مأموران پایگاه دربابانی با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر مقدار ۶/۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر”تریاک و شیشه” کشف که در این راستا تعداد ۵ نفر از افراد سوداگران مرگ دستگیر که جمالی ادامه داد: در این طرح مأموران پایگاه دربابانی با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر مقدار ۶/۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر”تریاک و شیشه” کشف که در این راستا تعداد ۵ نفر از افراد سوداگران مرگ دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجعه قضائی اعزام گردیدند.

سرهنگ جمالی بیان داشت: توقیف ۳۶ دستگاه خودرو که سرنشینان آن دارای تخلفات حوزه راهنمایی و رانندگی و ناهنجاری های اجتماعی بودند از دیگر اقدامات در اجرای این طرح بوده است.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با بیان این که این موفقیت حاصل همکاری و مشارکت بسیار خوب شهروندان با نیروی انتظامی است، از شهروندان خواست تا برای رسیدن به جامعه ای امن و با نشاط با پلیس همکاری داشته و در مواجهه با هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع  دهند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آئین نامه ۱۵ ماده ای ستاد امر به معروف و نهی از منکر کیش ابلاغ شد

آئین نامه یا قانون گذاری؛ مصوبات ستاد امر به معروف کیش از نصب تابلو “سگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *