صفحه نخست / اجتماعی / کشف ۶۶ کیلوگرم مواد مخدر در کیش

کشف ۶۶ کیلوگرم مواد مخدر در کیش

#طرح_ویژه_بصیر_درکیش

کشف ۶۶ کیلوگرم مواد مخدر در کیش

 

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از کشف ۶۶ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری سوداگران مرگ در طرح ۷۲ ساعته بصیر در این جزیره خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”علی اصغر جمالی” در گفت و گو ویژه خبری با اصحاب رسانه کیش با بیان اینکه طرح بصیر باهدف برخورد با تهیه و توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر اجرا گردید گفت: تیم های تخصصی در ۳ عملیات ضربتی ویژه با نام این طرح موفق به کشف ۶۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۸ سوادگر مرگ شدند.

 

وی با اشاره به اینکه متأسفانه دستگیر شدگان نیروی کار در مشاغل خاص بودند افزود: نیاز است کارفرمایان توجه جدی و نظارت بر نیروهای خود داشته تا شاهد چنین جرائمی با شرایط پوششی نباشیم.

 

سرهنگ جمالی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون ۸۲ طرح  به اجرا در آمده است ادامه داد: ۲۳ مرحله طرح کنترل ورودی ها، ۳۲ مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده و ۲۷ مرحله طرح برخورد با خرده فروشان در این جزیره به اجرا در آمده است که در این راستا ۲۳۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف که نسبت به مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش ر داشته است ۵۰۷ نفر نیز دستگیر شده اند.

 

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با بیان اینکه بیش از ۸۰درصد کشفیات در داخل جزیره صورت گرفته است تأکید کرد:این زنگ خطری است برای مسئولان و خانواده ها که باید اقدامات فرهنگی و پیشگیرانه را برای کاهش متقاضیان به مواد مخدر به کار گرفته شود که خانواده ها بیشتر به فرزندان توجه داشته باشند، کارفرمایان تلاش کنند نیروهای کار بیمار به اعتیاد را درمان کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی

آماده سازی اماکن ورزشی کیش برای میزبانی اردوهای تیم ملی   کیش – مدیرعامل سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *