صفحه نخست / استاندارد / کنترل مصالح ساختمانی ورودی به کیش

کنترل مصالح ساختمانی ورودی به کیش

جزیره کیش؛

معاون عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد کیش از کنترل مصالح ساختمانی ورودی به کیش با هدف استاندارد سازی ساخت و سازها خبر داد.

به گزارش دولتخانه کیش ، خانزادی در گردهمایی کنترل ورود مصالح ساختمانی به کیش گفت: ورود مصالح ساختمانی به کیش کنترل می شود و از ورود مصالح غیر استاندارد جلوگیری خواهد شد.
وی افزود: تمام افرادی که در منطقه ساخت و ساز فعالیت می کنند باید از سال آینده ، هزینه های آزمایشگاه را نیز در قراردادهای خود در نظر بگیرند.
خانزادی ادامه داد: آزمایشگاه دانشگاه صنعتی شریف به عنوان آزمایشگاه معتمد و مرجع در نظر گرفته شده و همه مصالح ساختمانی باید تاییدیه آزمایشگاه داشته باشند.
رئیس پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف نیز با اشاره به ساخت و سازها گفت: ساختمانهای هفتاد ساله در کیش هنوز سالم هستند اما ساختمانهای جدید در حال خراب شدن هستند  و با کنترل کردن مصالح ، نظارت بر اجرا و نظارت بر ساخت و سازها می توان عمر مفید ساختمانها را افزایش داد.
مدیر امور مهندسی و کیفیت ساخت شرکت عمران آب و خدمات کیش با بیان اینکه ورود مصالح استاندارد موجب استحکام ساخت و سازها می شود گفت: کنترل ورود مصالح و نظارت دقیق بر ساخت و سازها ، موجب اطمینان خاطر تولید کننده  و مصرف کننده می شود. و نتایج آزمایشگاهی مصالح، در گزارش پایان کار ساختمان ، به عنوان سوابق طرح ها قرار خواهد گرفت.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

تحویل غرفه های مجموعه تجاری تفریحی میکا‌مال آغاز شد.

تحققق اهداف توسعه گردشگری و رشد اقتصادی کیش با بهره برداری از پروژه بزرگ میکامال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *