صفحه نخست / بیمارستان کیش / کیش در وضعیت زرد کرونای

کیش در وضعیت زرد کرونای

خبر کیش

براساس ابلاغیه ستاد ملی کرونا؛
کیش در وضعیت زرد کرونایی
سخنگوی شورای سلامت کیش با اشاره به ابلاغیه جدید ستاد ملی کرونا گفت: براساس شاخص‌های موجود جزیره کیش در وضعیت رنگ زرد از نظر تقسیم بندی مناطق قرار دارد.

کیش در وضعیت زرد کروناییبه گزارش دولتخانه کیش، دکتررضانیا افزود: با توجه به ابلاغیه ستاد ملی کرونا مبنی بر اعمال طرح مدیریت هوشمند مقابله با کرونا در کشور از روز پنجشنبه هفته گذشته شاخص‌های دسته بندی و رنگ بندی مناطق کشور تغییر کرد.
وی افزود: در خصوص این رنگ بندی ها تناقضاتی وجود داشت که باید حل می شد و بالاخره به این نتیجه رسیدیم که ما بر اساس دستورالعمل ابلاغی که در حقیقت اعلام می کند تا ۴ بیمار مثبت بستری در روز در ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در دسته رنگ زرد قرار می گیرند و فقط گروه های شغلی ۴ محدود می شوند.
دکتر رضانیا گفت: براین اساس تا ۶ نفر در صدهزار نفر مثبت بستری روزانه منطقه به عنوان منطقه نارنجی در نظر گرفته می‌شود و گروه های ۳ و ۴ شغلی محدود می شوند.
سخنگوی شورای سلامت کیش افزود: براساس این ابلاغیه تا ۱۰ نفر بستری مثبت روزانه به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت منطقه به عنوان قرمز شناسایی می شود و گروه‌های ۲، ۳ و ۴ شغلی و منع ترد ها به مرحله اجرا گذاشته می شود.
دکتر رضانیا گفت: با توجه به شاخص‌هایی که در جزیره کیش وجود دارد و بررسی آماری که انجام شد جزیره کیش با توجه به تحلیل‌های آماری جزء مناطق زرد محسوب می شود.
وی گفت: متاسفانه اظهارنظر‌های بعضی از عزیزان در سطح استان‌ و در سطح کشور مبنی بر این بود که کیش قرمز یا نارنجی است، امروز هم در اپلیکیشن ماسک اگر مخاطبان به روز رسانی بکنند و نگاه ‌کنند رنگی که برای جزیره کیش در نظر گرفته شده است زرد است.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: بنابراین باید محدودیت ها را باید مجددا بازنگری می کردیم و در مصوبات شورای سلامت بازنگری انجام می شد که این بازنگری انجام شده است و به زودی ابلاغ خواهد شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش

بستری دو بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کیش رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *