صفحه نخست / شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش / گل کاری معابر کیش با پنج و نیم میلیون بوته گل فصلی

گل کاری معابر کیش با پنج و نیم میلیون بوته گل فصلی

خبر کیش


معاون امور شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از تهیه پنج و نیم میلیون بوته گل فصلی برای گل کاری معابر جزیره کیش خبر داد.

گل کاری معابر کیش با پنج و نیم میلیون بوته گل فصلیبه گزارش دولتخانه کیش، غفارآقازاده با بیان اینکه کاشت گل، نهال و توسعه فضای سبز در زیبا سازی منظر شهری و ارتقای سلامت روحی ونشاط اجتماعی شهروندان و گردشگران تأثیر بسزایی دارد، گفت: با توجه به تغییر فصل، شرکت عمران، آب و خدمات کیش نسبت به کاشت گل‌های فصلی متناسب با فصل پاییز در میادین و پارک‌های سطح جزیره اقدام کرده است.
وی با اشاره به آغاز طرح گل کاری نیمه دوم سال که از اوایل مهر شروع شده و تا اواخر فروردین سال آینده ادامه دارد، گفت: براساس برنامه، عملیات کاشت گل‌های فصلی با خرید بیش از پنج و نیم میلیون بوته گل از انواع گونه‌های جعفری، آهار، اطلسی، رعنا، زیبا، کوکب، ستاره ای، آلیسوم، پریوش که از گونه‌های مقاوم به گرما و متناسب با شرایط آب و هوایی کیش هستند، با اولویت میادین و فضای شهری کیش انجام شده است.
آقازاده کاشت نهال و توسعه فضای سبز شهری را در کاهش آلودگی هوا مؤثر دانست و گفت: کاشت انواع درخت و درختچه‌های مقاوم و سازگار با هدف توسعه فضای سبز در معابر و پارک‌ها، بازسازی و بازپیرایی فضا‌های شهری، وجین علف‌های هرز، هرس درختان و آرایش درختچه‌های جزیره نیز به صورت مستمر در دست اقدام است.
وی افزود: تمام تلاش و توان خود را در راستای حفظ ونگهداری و گسترش فضای سبز شهری انجام می‌دهیم و امیدواریم شهروندان نیز با تعامل و همکاری خود در ایجاد محیطی سبز و زیبا شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش را یاری کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

سکونت طولانی مدت شرط واگذاری مسکن ملی در جزیره کیش

سکونت و فعالیت طولانی مدت افراد اولویت اول در واگذاری مسکن ملی در جزیره کیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *