صفحه نخست / انتظامی / ✔دستگیری سوداگران مرگ در بندرگاه مسافری کیش

✔دستگیری سوداگران مرگ در بندرگاه مسافری کیش

✔دستگیری سوداگران مرگ در بندرگاه مسافری کیش

🔷️فرمانده پاسگاه شهید سید نورخدا موسوی بندرگاه از کشف بیش از ۴ کیلو گرم مواد مخدر در مبادی ورودی جزیره خبرداد.

🔸️به گزارش دولتخانه کیش به نقل از پایگاه خبری پلیس، ستوانیکم” ساسان درویشی” با اعلام این خبر گفت: مأموران پاسگاه مرزی ساحلی شهید سید نورخدا موسوی با اقدامات فنی و تخصصی، تشدید اقدامات مبارزه ای با سوداگران و عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، از ورود ۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر به جزیره کیش جلوگیری کردند.

🔹️وی افزود: کارکنان پاسگاه شهید سید نورخدا موسوی طی ۲ عملیات موفق به کشف ۴ کیلوگرم انواع موادمخدر شدند، که متهمان دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی تحویل داده شدند.

🔸️درویشی با تأکید بر آمادگی و هوشیاری پلیس به قاچاقچیان موادمخدر هشدار داد: سوداگران مرگ بدانند، طرح های برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و تقویت کنترل مبادی ورودی جزیره با قدرت توسط پلیس در حال انجام است و کیش برای آنها جای امنی نخواهد بود.

🔹️فرمانده پاسگاه مرزی ساحلی شهید سید نورخدا موسوی بندرگاه خاطرنشان کرد: ماموران این پاسگاه با آمادگی کامل و با تلاش شبانه روزی اجازه نخواهند داد که سوداگران سودجو با توزیع و ورود موادمخدر به جزیره زیبای کیش فضای پاک این منطقه گردشگری را آلوده سازند و از همه شهروندان درخواست داریم هرگونه مورد مشکوک را از طریق خط ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

@policekish

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰

معرفی دبیر و روسای کمیته‌های یازده گانه ستاد نوروزی ۱۴۰۰   مدیرعامل سازمان منطقه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *