امروز: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
صدای ‌کیشوندان ، تحلیل و بررسی رویدادها و اخبار جزیره زیبای کیش

نتایج رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا

دسته‌بندی نشده تاریخ انتشار: 97/12/07 بدون نظر   176 بازدید

اندازه فونت    

نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۱۹ – کیش؛

نتایج رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا

نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از صبح امروز در مجموعه ورزشی “المپیک” جزیره کیش در حال برگزاری است و نتایج کسب شده در این روز اعلام شد.

نتایج رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا/ در حال به روز رسانی

به گزارش خبرنگار دولتخانه کیش، نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از ساعت ۹:۳۰ صبح امروز (سه‌شنبه – ۷ اسفندماه) با حضور ۷۷ تکواندوکار در قالب ۱۱ تیم از کشورهای ایران (۳ تیم/ شهرداری ورامین – دانشگاه آزاداسلامی – لوازم خانگی کن)، پاکستان (۲ تیم/ الف و ب)، عراق (۲ تیم/ پلیس – البصره)، عمان (۲ تیم/ مجان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) و سوریه (۲ تیم/ باشگاه ایگل و سوریه) در مجموعه ورزشی “المپیک” جزیره کیش آغاز شد.
این دوره از رقابت‌ها در ۸ وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم و طی یک روز پیگیری می‌شود که نتایج کسب شده مسابقات به شرح ذیل است:/ در حال به روز رسانی
وزن ۵۴- کیلوگرم: 

مرحله یک‌چهارم///
آرمین هادی‌پور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی)- استراحت
احمد سعید الخفاجی (عراق – البصره) ۹ – احمدهادی جوماه الفرجاوی (عراق – پلیس) ۹ (برنده نماینده پلیس)
شاه زیب خان (پاکستان – سبز) ۴۲ – طاهیر علی (پاکستان – قرمز) ۳
امیر ولی‌پور (ایران – لوازم خانگی کن) – استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
آرمین هادی‌پور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۸ – احمدهادی جوماه الفرجاوی (عراق – پلیس) یک
شاه زیب خان (پاکستان- سبز) – امیر ولی‌پور (ایران – لوازم خانگی کن)

فینال///
آرمین هادی‌پور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – 

وزن ۵۸- کیلوگرم: 

مرحله یک‌چهارم///
سجاد صفا یاسین عامر (عراق – البصره) – استراحت
ابراهیم صفری (ایران – لوازم خانگی کن) ۱۲ – محمدحسن پلنگ افکن (ایران – شهرداری ورامین) ۲۱
دلاور خان (پاکستان – سبز) یک – حسن جابر هلیل الشوایلی (عراق – پلیس)۲۰
هادی تیران ولی‌پور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
سجاد صفا یاسین عامر (عراق – البصره) یک – محمدحسن پلنگ افکن (ایران – شهرداری ورامین) ۲۰
حسن جابر هلیل الشوایلی (عراق – پلیس) ۷ – هادی تیران ولی‌پور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۲

فینال///
محمدحسن پلنگ افکن (ایران – شهرداری ورامین) – هادی تیران ولی‌پور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی)

وزن ۶۳- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
سروش احمدی (ایران – شهرداری ورامین) ۱۳ -میلاد وطنی (عمان مجان) یک
حمیدرضا هادیان (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۱۱ – حسین العیدانی (عراق – پلیس) ۲
محمود خان (پاکستان – سبز) ۳۳ – توراب نساناه (سوریه) ۱۵
حسین قاضی علی (عراق – البصره) یک – احمد اصغری (ایران – لوازم خانگی کن) ۲۱

مرحله نیمه‌نهایی///
سروش احمدی (ایران – شهرداری ورامین) ۱۷- حمیدرضا هادیان (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۱۱
محمود خان (پاکستان – سبز) – احمد اصغری (ایران – لوازم خانگی کن)

فینال///
سروش احمدی (ایران – شهرداری ورامین) – 

وزن ۶۸- کیلوگرم: 

مرحله یک‌چهارم///
میرهاشم حسینی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۹ – آریان محمدی (ایران -شهرداری ورامین) ۸
سیدامید حسینی (عراق – پلیس) ۲۰ – خالد سادکا (سوریه) صفر
مهدی یوسفی (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) ۵ – جبران اسدخان (پاکستان – قرمز) ۲۶
ارسلان اسد (پاکستان – سبز) ۳ – محمدمهدی عمادی (ایران – لوازم خانگی کن) ۲۳

مرحله نیمه‌نهایی///
میرهاشم حسینی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – سیدامید حسینی (عراق – پلیس) 
جبران اسدخان (پاکستان – قرمز) – محمدمهدی عمادی (ایران – لوازم خانگی کن)

وزن ۷۴- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
عرفان حیدری (ایران – لوازم خانگی کن) – استراحت
سیدحسین احسانی (ایران – تیم دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۴ – محمد خیرالله (سوریه – باشگاه ایگل) ۴
محمدجبار رشید (عراق – پلیس) ۱۸ – محمد اقبال (پاکستان- سبز) ۲۱
علی محمد شیا (عراق – البصره) ۲ – محمدحسین بزدانی (ایران – شهرداری ورامین) ۲۲

مرحله نیمه‌نهایی///
عرفان حیدری (ایران – لوازم خانگی کن) – سیدحسین احسانی (ایران – تیم دانشگاه آزاد اسلامی)
محمد اقبال (پاکستان- سبز) – محمدحسین بزدانی (ایران – شهرداری ورامین)

وزن ۸۰- کیلوگرم: 

مرحله یک‌چهارم///
عرفان ناظمی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – استراحت
امیرمحمد قهرمانی (عراق – پلیس) ۴ – کاشف نواز خان (پاکستان – سبز) یک
انوار الایثاری (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) ۲ – مهران برخورداری (ایران – لوازم خانگی کن) ۱۶
امیرحسین امیدی (ایران – شهرداری ورامین) ۱۳ – راب نواز (پاکستان – قرمز) ۳

مرحله نیمه‌نهایی///
عرفان ناظمی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – امیرمحمد قهرمانی (عراق – پلیس)
مهران برخورداری (ایران – لوازم خانگی کن) – امیرحسین امیدی (ایران – شهرداری ورامین) 

وزن ۸۷- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
محمد کریم حسین (عراق – پلیس) – استراحت
آرش دباغ (عراق – البصره) ۱۰ – سهیل محمدیان (ایران – لوازم خانگی کن) ۸
فرشید شفیع خانی (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) ۱۸ – سید داوود شاه (پاکستان – سبز) صفر
پژمان مرادی (ایران – شهرداری ورامین) ۸ – محمدرضا خانی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۱۷

مرحله نیمه‌نهایی///
محمد کریم حسین (عراق – پلیس) – آرش دباغ (عراق – البصره)
فرشید شفیع خانی (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) – محمدرضا خانی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی)

وزن ۸۷+ کیلوگرم: 

مرحله یک‌چهارم///
سعید رجبی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۲ – محمدرضا اینانلو (ایران – لوازم خانگی کن) یک
سیداسماعیل شاه (پاکستان – سبز) ۳ – ویسام دهیر (عراق – پلیس) ۱۵
محمد سلامه (سوریه-باشگاه ایگل) یک – نظار بکداش (سوریه) ۱۵
حسین قربان زاده (ایران – شهرداری ورامین) ۷ – سیاوش فخرایی (عراق – البصره) ۴

مرحله نیمه‌نهایی///
سعید رجبی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۹ – ویسام دهیر (عراق – پلیس) ۵
نظار بکداش (سوریه) ۸ – حسین قربان زاده (ایران – شهرداری ورامین) ۱۰

فینال///
سعید رجبی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – حسین قربان زاده (ایران – شهرداری ورامین)

مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
سازمان منطقه آزاد کیش
برچسب‌ها
آموزش و پرورش کیش (31) احمد حسن زاده امام جمعه کیش (40) اداره آموزش و پرورش کیش (21) اداره محیط زیست کیش (68) بیمارستان کیش (85) جزیره کیش (45) جعفر آهنگران (29) دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (29) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد (24) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی (25) دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (23) دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (37) دکتر رضانیا (40) دکتر رضانیا رئیس بهداشت (73) دکتر سعید محمد (26) رئیس پلیس راهور کیش (22) سازمان منطقه آزاد کیش (119) ستاد پیشگیری از کرونا (83) سرهنگ علی اصغر جمالی (38) سعید محمد (35) شرکت آب عمران و خدمات شهری کیش (60) شرکت توسعه بنادر و فرودگاه کیش (36) شرکت عمران ، آب و خدمات شهری کیش (34) شرکت عمران آب خدمات شهری کیش (19) شورای سلامت کیش (125) غلامحسین مظفری (49) فرماندهی انتظامی ناحیه کیش (19) فرماندهی انتظامی ویژه کیش (27) فرماندهی انتظامی کیش (84) محمد رضا نوایی لواسانی (32) مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش (48) مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش (82) مرکز نوآوری و فناوری کیش (18) مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش (32) معاونت اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (20) معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش (30) معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش (62) معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (50) معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش (47) مهدی کشاورز (26) ناصر آخوندی (24) ناوگان حمل و نقل عمومی کیش (18) هواپیمایی کیش ایر (51) پلیس راهور کیش (35) پلیس فتا (23)
رفتن به ابتدای صفحه