نهمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا ۲۰۱۹ – کیش؛
نهمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا از صبح امروز در مجموعه ورزشی “المپیک” جزیره کیش در حال برگزاری است و نتایج کسب شده در این روز اعلام شد.
به گزارش خبرنگار دولتخانه کیش، نهمین دوره مسابقات جام باشگاههای آسیا از ساعت ۹:۳۰ صبح امروز (سهشنبه – ۷ اسفندماه) با حضور ۷۷ تکواندوکار در قالب ۱۱ تیم از کشورهای ایران (۳ تیم/ شهرداری ورامین – دانشگاه آزاداسلامی – لوازم خانگی کن)، پاکستان (۲ تیم/ الف و ب)، عراق (۲ تیم/ پلیس – البصره)، عمان (۲ تیم/ مجان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) و سوریه (۲ تیم/ باشگاه ایگل و سوریه) در مجموعه ورزشی “المپیک” جزیره کیش آغاز شد.
این دوره از رقابتها در ۸ وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم و طی یک روز پیگیری میشود که نتایج کسب شده مسابقات به شرح ذیل است:/ در حال به روز رسانی
وزن ۵۴- کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
آرمین هادیپور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی)- استراحت
احمد سعید الخفاجی (عراق – البصره) ۹ – احمدهادی جوماه الفرجاوی (عراق – پلیس) ۹ (برنده نماینده پلیس)
شاه زیب خان (پاکستان – سبز) ۴۲ – طاهیر علی (پاکستان – قرمز) ۳
امیر ولیپور (ایران – لوازم خانگی کن) – استراحت
مرحله نیمهنهایی///
آرمین هادیپور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۸ – احمدهادی جوماه الفرجاوی (عراق – پلیس) یک
شاه زیب خان (پاکستان- سبز) – امیر ولیپور (ایران – لوازم خانگی کن)
فینال///
آرمین هادیپور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) –
وزن ۵۸- کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
سجاد صفا یاسین عامر (عراق – البصره) – استراحت
ابراهیم صفری (ایران – لوازم خانگی کن) ۱۲ – محمدحسن پلنگ افکن (ایران – شهرداری ورامین) ۲۱
دلاور خان (پاکستان – سبز) یک – حسن جابر هلیل الشوایلی (عراق – پلیس)۲۰
هادی تیران ولیپور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – استراحت
مرحله نیمهنهایی///
سجاد صفا یاسین عامر (عراق – البصره) یک – محمدحسن پلنگ افکن (ایران – شهرداری ورامین) ۲۰
حسن جابر هلیل الشوایلی (عراق – پلیس) ۷ – هادی تیران ولیپور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۲
فینال///
محمدحسن پلنگ افکن (ایران – شهرداری ورامین) – هادی تیران ولیپور (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی)
وزن ۶۳- کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
سروش احمدی (ایران – شهرداری ورامین) ۱۳ -میلاد وطنی (عمان مجان) یک
حمیدرضا هادیان (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۱۱ – حسین العیدانی (عراق – پلیس) ۲
محمود خان (پاکستان – سبز) ۳۳ – توراب نساناه (سوریه) ۱۵
حسین قاضی علی (عراق – البصره) یک – احمد اصغری (ایران – لوازم خانگی کن) ۲۱
مرحله نیمهنهایی///
سروش احمدی (ایران – شهرداری ورامین) ۱۷- حمیدرضا هادیان (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۱۱
محمود خان (پاکستان – سبز) – احمد اصغری (ایران – لوازم خانگی کن)
فینال///
سروش احمدی (ایران – شهرداری ورامین) –
وزن ۶۸- کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
میرهاشم حسینی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۹ – آریان محمدی (ایران -شهرداری ورامین) ۸
سیدامید حسینی (عراق – پلیس) ۲۰ – خالد سادکا (سوریه) صفر
مهدی یوسفی (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) ۵ – جبران اسدخان (پاکستان – قرمز) ۲۶
ارسلان اسد (پاکستان – سبز) ۳ – محمدمهدی عمادی (ایران – لوازم خانگی کن) ۲۳
مرحله نیمهنهایی///
میرهاشم حسینی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – سیدامید حسینی (عراق – پلیس)
جبران اسدخان (پاکستان – قرمز) – محمدمهدی عمادی (ایران – لوازم خانگی کن)
وزن ۷۴- کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
عرفان حیدری (ایران – لوازم خانگی کن) – استراحت
سیدحسین احسانی (ایران – تیم دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۴ – محمد خیرالله (سوریه – باشگاه ایگل) ۴
محمدجبار رشید (عراق – پلیس) ۱۸ – محمد اقبال (پاکستان- سبز) ۲۱
علی محمد شیا (عراق – البصره) ۲ – محمدحسین بزدانی (ایران – شهرداری ورامین) ۲۲
مرحله نیمهنهایی///
عرفان حیدری (ایران – لوازم خانگی کن) – سیدحسین احسانی (ایران – تیم دانشگاه آزاد اسلامی)
محمد اقبال (پاکستان- سبز) – محمدحسین بزدانی (ایران – شهرداری ورامین)
وزن ۸۰- کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
عرفان ناظمی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – استراحت
امیرمحمد قهرمانی (عراق – پلیس) ۴ – کاشف نواز خان (پاکستان – سبز) یک
انوار الایثاری (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) ۲ – مهران برخورداری (ایران – لوازم خانگی کن) ۱۶
امیرحسین امیدی (ایران – شهرداری ورامین) ۱۳ – راب نواز (پاکستان – قرمز) ۳
مرحله نیمهنهایی///
عرفان ناظمی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – امیرمحمد قهرمانی (عراق – پلیس)
مهران برخورداری (ایران – لوازم خانگی کن) – امیرحسین امیدی (ایران – شهرداری ورامین)
وزن ۸۷- کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
محمد کریم حسین (عراق – پلیس) – استراحت
آرش دباغ (عراق – البصره) ۱۰ – سهیل محمدیان (ایران – لوازم خانگی کن) ۸
فرشید شفیع خانی (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) ۱۸ – سید داوود شاه (پاکستان – سبز) صفر
پژمان مرادی (ایران – شهرداری ورامین) ۸ – محمدرضا خانی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۱۷
مرحله نیمهنهایی///
محمد کریم حسین (عراق – پلیس) – آرش دباغ (عراق – البصره)
فرشید شفیع خانی (عمان – چلنجینگ تکواندو آکادمی) – محمدرضا خانی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی)
وزن ۸۷+ کیلوگرم:
مرحله یکچهارم///
سعید رجبی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۲۲ – محمدرضا اینانلو (ایران – لوازم خانگی کن) یک
سیداسماعیل شاه (پاکستان – سبز) ۳ – ویسام دهیر (عراق – پلیس) ۱۵
محمد سلامه (سوریه-باشگاه ایگل) یک – نظار بکداش (سوریه) ۱۵
حسین قربان زاده (ایران – شهرداری ورامین) ۷ – سیاوش فخرایی (عراق – البصره) ۴
مرحله نیمهنهایی///
سعید رجبی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) ۹ – ویسام دهیر (عراق – پلیس) ۵
نظار بکداش (سوریه) ۸ – حسین قربان زاده (ایران – شهرداری ورامین) ۱۰
فینال///
سعید رجبی (ایران – دانشگاه آزاد اسلامی) – حسین قربان زاده (ایران – شهرداری ورامین)
مسابقات جام باشگاههای آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق میگیرد.
نظر شما