امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
صدای ‌کیشوندان ، تحلیل و بررسی رویدادها و اخبار جزیره زیبای کیش

مراجعه ۸۰۰ نفر در یک روز به کلینیک تنفسی بیمارستان کیش

مراجعه ۸۰۰ نفر در یک روز به کلینیک تنفسی بیمارستان کیش

۸۰۰ نفر آمار مراجعه کنندگان به کلینیک تنفسی بیمارستان کیش

رئیس بیمارستان کیش با اشاره به شدت واگیری ویروس دلتای کرونا، گفت: روز گذشته آمار مراجعه کنندگان به کلینیک تنفسی بیمارستان کیش به ۸۰۰ نفر رسید.

به گزارش دولتخانه کیش، دکتر مصطفی نادعلی نژاد با بیان اینکه هشدار‌ها را در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بار‌ها از سوی رسانه‌های مختلف اعلام شده است، گفت: مراجعین به کلینیک تنفسی از ۳۰ نفر آرام آرام به ۸۰۰ نفر در روز گذشته رسید.

وی گفت: این آمار نشان دهنده این است که شرایط خوبی در جزیره کیش حاکم نیست و باید تصمیمات جدی تری گرفته می‌شد و در این میان توجه به دغدغه‌های کسبه و بازاریان نیز که مطالبات به حقی است، در نظر گرفته شد.

رئیس بیمارستان کیش گفت: نگاه این بود که محدودیت‌ها را جدی‌تر کنیم و مصوب کردن کاهش پرواز‌ها یکی از این تصمیمات برای کاهش سفر به جزیره کیش است.

دکتر نادعلی نژاد با بیان اینکه سلامتی ساکنان کیش مهمترین دغدغه مسئولان است، گفت: مسئولان همراه هستند و جزء دغدغه هایشان بسته شدن جزیره کیش است، اما باتوجه به شرایط اقتصادی در جزیره این محدودیت‌ها مصوب شد تا بازخورد آن بررسی و با تصمیم گیری‌ها و جلسات بعدی در خصوص محدودیت‌ها تصمیم گیری شود.

رئیس بیمارستان کیش گفت: براساس گزارش‌های اعلام شده جزایر کیش و قشم در وضعیت قرمز هستند و با توجه به این نگاه‌ها محدودیت‌ها نهایی خواهد شد و به تعطیلی خواهد انجامید.

دکتر نادعلی نژاد گفت: جلسه امروز ستاد کرونا کیش با حضور معاونان اقتصادی منطقه آزاد کیش برگزار شد و امیدواریم تصمیمات مناسب تری در روزهای آِینده اتخاذ شود.

وی گفت: در حال حاضر ۴۰ بیمار بستری در بخش تنفسی تحت درمان هستند، ۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه و یک نوزاد نیز در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بستری است.

رئیس بیمارستان کیش گفت: روز گذشته ۳۹ نفر برای دریافت داروی رمدسیویر بودند و این افراد یا درحال ترخیص بودند یا شرایط درمانی شان نیاز به این دارو بودند که دارو به این بیماران ارائه شد.

وی گفت: با همراهی بسیار خوب سازمان منطقه آزاد در خصوص ارائه دستوراتی برای تهیه دستگاه ونتیلاتور و اکسیژن ساز و بهسازی تجهیزات اکسیژن بیمارستان کیش انجام شده است.

رئیس بیمارستان کیش گفت: با افزایش بیمار بدحال و اشغال تخت‌های بستری مراقبت‌های ویژه متاسفانه افزایش آمار فوتی‌ها را به وجود می‌آورد و باید تلاش کنیم با پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا آمار درگیری افراد و بستری بیماران را به حداقل برسانیم.

دکتر نادعلی نژاد گفت: خوشبختانه با تمهیدات انجام شده در خصوص دارو برای بیماران وضعیت مناسبی داریم و بحث سرم که یک مساله کشوری بود و در این خصوص نیز مشکلی نداریم.

وی گفت: خدمات دهی به بیماران درگیری هایی با ویروس برای برخی از کادر بهداشت و درمان نیز به وجود آورده است که رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم می‌تواند به کادر درمان و بهداشت کمک کند.

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
ستاد کرونا
برچسب‌ها
آموزش و پرورش کیش (18) احمد حسن زاده (12) احمد حسن زاده امام جمعه کیش (14) اداره محیط زیست کیش (32) بهداشت مرکز توسعه سلامت (13) بیمارستان کیش (65) جزیره زیبای کیش (14) جزیره کیش (45) جعفر آهنگران (26) حمید رضا منتظری (15) دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (27) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد (20) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی (13) دکتر رضانیا (19) دکتر رضانیا رئیس بهداشت (68) سازمان منطقه آزاد کیش (85) سازمان منطقه ازاد کیش (12) ستاد مبارزه با کرونا (12) ستاد پیشگیری از کرونا (82) سرهنگ علی اصغر جمالی (29) سعید پورعلی (16) شرکت آب عمران و خدمات شهری کیش (46) شرکت عمران ، آب و خدمات شهری کیش (15) شورای سلامت کیش (118) علی عرب (13) غلامحسین مظفری (49) فرزانه شرفبافی (12) فرمانده انتظامی ویژه کیش (12) فرماندهی انتظامی ویژه کیش (17) فرماندهی انتظامی کیش (67) مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش (14) مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش (63) مرکز نوآوری و فناوری کیش (17) مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش (21) معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش (21) معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش (27) معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (49) معاونت گردشگری (13) معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش (29) مناطق آزاد تجاری و صنعتی (14) ناصر آخوندی (24) ناوگان حمل و نقل عمومی کیش (15) هواپیمایی کیش ایر (36) پلیس راهور کیش (20) پلیس فتا (18)
رفتن به ابتدای صفحه