امروز: ۱۲ آذر ۱۴۰۰
صدای ‌کیشوندان ، تحلیل و بررسی رویدادها و اخبار جزیره زیبای کیش

جامعه کلوپداران غواصی و فرصتی برای تجلیل از کادر درمانی و کمیته واکسیناسیون کیش 

جامعه کلوپداران غواصی و فرصتی برای تجلیل از کادر درمانی و کمیته واکسیناسیون کیش 

فرصتی برای تکریم و تجلیل از کادر درمانی و پرستاری واکسیناسیون کووید ۱۹ کیش

 

اعضای هیات مدیره جامعه کلوپ داران و تفریحات دریایی از پرسنل کمیته واکسیناسیون و کادر درمان بیمارستان کیش تقدیر بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار دولتخانه کیش،  دکتر مهران روشن مدیر فنی بیمارستان کیش در این نشست با اشاره به شرایط حساس شیوع کرونا به ویژه در موج پنجم که به تازگی پشت سر گذاشتیم به تشریح وضعیت حاکم بر بخش بستری عفونی و تنفسی کووید ۱۹ پرداخت و گفت: در تمام شهرهای کشور نیروی حمایتی و پشتیبان از دانشگاه های علوم پزشکی اعزام شدند اما در کیش فقط از نیروهای تخصصی بیمارستان استفاده شد و امکان حضور نیروی های پشتیبان وجود نداشت .

وی افزود: فقط روی توان داخل کیش تکیه کردیم و کادر درمان به صورت شبانه روزی خدمت رسانی کردند و مدیریت و برنامه ریزی دقیق کمک کرد که مشکلی در ارائه خدمات به وجود نیاید.

وی گفت: شیوع دلتا در هندوستان و بحران شدید این بیماری موجب شد ما هم پیش بینی کنیم که با شرایط سختی رو برو هستیم و کمیته های مختلفی تشکیل شد و تمام بخش های بیمارستان به حالت آماده باش در آمدند.

دکتر روشن گفت: کادر درمان زیر نظر مدیر فنی بیمارستان بودند و همه بخش های پرستاری ، رادیولوژی ، داروخانه ، پشتیبانی و مالی و اداری به صورت ویژه فعالیت کردیم .

وی افزود: در زمان بحران دارو کیش با مشکل روبرو نشد و از تیر گذشته در خواست های دارو اعلام و نیاز کیش پیش بینی شد و خوشبختانه در این زمینه مشکلی نبود .

دکتر روشن با اشاره به اینکه سیستم درمانی با همکاری پزشکان و پرستاران شبانه روزی تلاش کردند تا خللی در کار ایجاد نشود گفت: با توجه به شلوغی ایام شیوع دلتا ، بخش عفونی تفکیک شد و قسمت های آندوسکوپی ، کلونوسکوپی ، بخش زنان و زایمان و بخش تخصصی قلب و کلینیک ها را به قسمت های ایمن بیمارستان جا به جا کردیم و اعمال جراحی غیر ضروری را بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت به زمان دیگری موکول کردیم.

وی گفت: برخی روزها 70 نفر در بخش کرونا بستری بودند وشرایط مانند بحران جنگ بود و من با سابقه کاری 25 ساله در بیمارستان کیش هیچ گاه بیمارستان را این گونه شلوغ ندیده بودم.

دکتر روشن گفت: متخصصان و پزشکان عمومی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر خدمات رسانی و به وظایف حرفه ای و انسانی خود به خوبی عمل کردند و از این آزمون الهی سربلند بیرون آمدند.

وی گفت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بخش کرونا تقریبا یکی دو نفر هستند و برخی روزها بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان وجود ندارد.

دکتر روشن گفت: در برهه ای از زمان 5 نفر از داروخانه ، تعدادی از آزمایشگاه و کادر درمان مبتلا به کرونا شدند و شرایط بسیار بحرانی و سخت بود اما با همکاری همه عوامل درمانی و اجرایی و پشتیبانی بیمارستان ، کار به خوبی پیش رفت .

نجاتی مسئول اجرایی و اداری و پشتیبانی بیمارستان کیش هم در این نشست از حضور آقایان علی اقتصاد ، قاسم نرگسی و حسین باستان مدیر عامل و اعضای هیات مدیره جامعه کلوپ داران و تفریحات دریایی قدردانی کرد و گفت: نیروهای بیمارستان کیش بسیار پر تلاش و متعهدانه برای رضای خدا و با عشق به مردم بیماران را مداوا کردند .

وی گفت: ما بی توقع خدمت کردیم و انتظار قدردانی نداریم اما حضور جامعه کلوپ داران و تفریحات دریایی بسیار دلگرم کننده است .

وی با اشاره به ریسک بالای بیماری در ایام موج پنجم کرونا گفت: بیماران مبتلا به کرونا با داروی کافی درمان شدند و در شرایط کمبود دارو و سرم بیمارستان با بحران روبرو نشد .

نجاتی گفت: بیمارستان کیش 64 تختخوابی است اما حدود 70 بیمار بستری داشتیم و گاهی به 200 نفر از بیماران مبتلا به کرونا هم در روز خدمات سرپایی ارائه می کردیم.

در این دیدار خانم کاظمی سرپرستار بیمارستان کیش حضور داشت و از حضور اولین گروه و جامعه فعال کیش در بیمارستان از زمان شیوع کرونا تقدیر کرد و گفت زحمات و تلاش های شبانه روزی ما به عشق مردم بوده و با ناراحتی و خوشحالی بیماران و همراهان ما همراهی و همدلی کردیم .

در این روز اعضای هیئت مدیره جامعه کلوپداران غواصی کیش با حضور در تالار شهر محل واکسیناسیون کیشوندان با اهدایی دسته گل و بلیط تفریحات دریایی به کلیه اعضای کمیته واکسیناسیون کووید ۱۹ کیش از سرکار خانم دکتر ستاریان رییس کمیته و پرسنل زحمت کیش ایشان تقدیر بعمل آوردند.

در این ۲ مراسم تقدیر و تکریم از کادر درمانی و پرستاری و کمینه واکسیناسیون کیش جمعی از اصحاب رسانه حضور داشتند و مراسم را پوشش دادند.

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
ستاد کرونا
برچسب‌ها
آموزش و پرورش کیش (23) احمد حسن زاده امام جمعه کیش (21) اداره محیط زیست کیش (45) امام جمعه کیش (13) بهداشت مرکز توسعه سلامت (13) بیمارستان کیش (66) جزیره زیبای کیش (14) جزیره کیش (45) جعفر آهنگران (29) حمید رضا منتظری (15) دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (27) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد (20) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی (16) دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (20) دکتر رضانیا (26) دکتر رضانیا رئیس بهداشت (68) سازمان منطقه آزاد کیش (95) سازمان منطقه ازاد کیش (14) ستاد پیشگیری از کرونا (82) سرهنگ علی اصغر جمالی (29) سعید محمد (20) سعید پورعلی (16) شرکت آب عمران و خدمات شهری کیش (50) شرکت عمران ، آب و خدمات شهری کیش (26) شورای سلامت کیش (119) غلامحسین مظفری (49) فرمانده انتظامی ویژه کیش (13) فرماندهی انتظامی ویژه کیش (23) فرماندهی انتظامی کیش (71) مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش (24) مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش (68) مرکز نوآوری و فناوری کیش (17) مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش (21) معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش (22) معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش (28) معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (50) معاونت گردشگری (13) معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش (32) مناطق آزاد تجاری و صنعتی (14) موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش (14) ناصر آخوندی (24) ناوگان حمل و نقل عمومی کیش (15) هواپیمایی کیش ایر (38) پلیس راهور کیش (21) پلیس فتا (19)
رفتن به ابتدای صفحه