امروز: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
صدای ‌کیشوندان ، تحلیل و بررسی رویدادها و اخبار جزیره زیبای کیش

طرح های عمرانی کیش باید زمانبندی مشخص آغاز و اتمام داشته باشد 

طرح های عمرانی کیش باید زمانبندی مشخص آغاز و اتمام داشته باشد 

 طرح های عمرانی کیش باید زمانبندی مشخص آغاز و اتمام داشته باشد

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ارائه برنامه منسجم، نقشه راه کاربردی و زمان بندی اتمام طرح های در دست اقدام ضروری است.

به گزارش خبرنگار دولتخانه کیش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش مهدی کشاورز بازدید از طرح های عمرانی کیش با ابراز نارضایتی ازعدم وجود برنامه مشخص و منسجم، خواستار تسریع در تدوین برنامه زمانبندی برای اجرای بخش های مختلف این طرح شد.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر تسریع در اتمام طرح زمین تنیس افزود: زمان تخمینی برای اتمام این طرح پایان خرداد اعلام شده اما این طرح باید تا ۱۵ اردیبهشت سال جاری به بهره بره برداری برسد.

وی اضافه کرد: زمان بندی در اینگونه موارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و طبق برنامه ریزی های انجام شده باید این طرح در زمان تعیین شده از سوی سازمان تکمیل شود.

کشاورز در بازدید از پیشرفت ۴۰ درصدی ساختمان جدید دادگستری کیش، ضمن ابراز نارضایتی از روند پیشرفت ساخت بر لزوم اهمیت تسریع در عملیات این طرح تاکید کرد و افزود: با پیشرفت عملیات ساخت، این طرح با روند فعلی تا پایان سال به بهر برداری نخواهد رسید، از این رو باید این مهم مورد توجه ویژه قرار گیرد

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش یادآور شد: تمام طرح های عمرانی باید دارای زمان بندی مشخص، برنامه مدون و نقشه راه و کاربردی باشند و هیچ قصوری در این خصوص مورد پذیرش سازمان نخواهد بود.

وی افزود: آمارهای اعلام شده در خصوص پیشرفت پروژه ها و زمان اتمام طرح واقعی نبوده و باید تمامی آمار و ارقام دارای جدول زمانبندی به روز شده و قابل راستی آزمایی باشد. معاون فنی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات کیش، در تشریح روند بهسازی زمین اصلی تنیس گفت: این طرح بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بهسازی و اتمام برج نور، سازه های چادری و سکوهای شرقی و غربی تا پایان خرداد ماه پیش بینی شده است.

به گفته مسوولان شرکت عمران، آب و خدمات کیش به عنوان متولیان امر، بهسازی، بازسازی و نوسازی پیست دو میدانی همچنین محوطه و فنس دور زمین به طول ۵۰۰ متر و گاتر جمع آوری آبهای سطحی دور زمین چمن با حمایت معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش در حال انجام است.پیست دو میدانی، دور زمین فوتبال شماره یک المپیک کیش، شامل 6 خط استاندارد است که از مواد تارتان پوشیده می شود و به زودی عملیات اجرای آن به پایان می رسد.

با اتمام این طرح، زمین مذکور علاوه بر امکان برگزاری مسابقات دو و میدانی، در سایر رشته های ورزشی میدانی از جمله پرش سه گام، پرتاب نیزه و پرش با نیزه نیز قابلیت استفاده خواهد داشت.

همچنین اجرای چمن هیبریدی برای نخستین بار در زمین فوتبال مجموعه ورزشی المپیک (ترکیب چمن طبیعی و الیاف چمن مصنوعی) در راستای آماده سازی این جزیره برای تبدیل به پایگاه فوتبال کشور در دست ساخت است و بخشی از محوطه مجموعه المپیک نیز به عنوان بانک چمن در نظر گرفته شده که پس از برش برای اجرا به زمین اصلی انتقال می یابد.ساماندهی وضعیت روشنایی با استفاده از نورهای LED و ساخت سازه های پیرامونی به مساحت ۸۰۰ متر نیز از جمله برنامه های مد نظر در بخش های بعدی این طرح است.

ساختمان جدید دادگستری کیش درزمینی به وسعت بیش از سه هزارمترمربع واقع شده که درسه طبقه با زیر بنای ۳۶۰۰ مترمربع در حال ساخت است.زیربنای مفید این ساختمان شامل بخش های مختلفی چون دادسراها، دادگاه ها، خدمات عمومی و مشترک و میان بخشی می باشد. محوطه مجموعه نیز بیش از هزار متر مربع بوده و ۵۹۰ متر مربع پارکینگ اختصاصی برای این ساختمان در نظر گرفته شده است. متراژ طبقه همکف ۱۳۱۴ متر مربع ،طبقه اول ۱۲۵۶ و متراژ طبقه دوم ۶۹۶ متر مربع است.

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
ستاد کرونا
برچسب‌ها
آموزش و پرورش کیش (30) احمد حسن زاده امام جمعه کیش (32) اداره آموزش و پرورش کیش (17) اداره محیط زیست کیش (59) بیمارستان کیش (76) جزیره کیش (45) جعفر آهنگران (29) حمید رضا منتظری (17) دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (27) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد (20) دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی (23) دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (21) دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور (35) دکتر رضانیا (35) دکتر رضانیا رئیس بهداشت (72) دکتر سعید محمد (20) رئیس پلیس راهور کیش (17) سازمان منطقه آزاد کیش (113) ستاد پیشگیری از کرونا (82) سرهنگ علی اصغر جمالی (35) سعید محمد (34) سعید پورعلی (16) شرکت آب عمران و خدمات شهری کیش (56) شرکت توسعه بنادر و فرودگاه کیش (33) شرکت عمران ، آب و خدمات شهری کیش (33) شورای سلامت کیش (124) غلامحسین مظفری (49) فرماندهی انتظامی ویژه کیش (27) فرماندهی انتظامی کیش (79) محمد رضا نوایی لواسانی (32) مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش (36) مرکز بهداشت و توسعه سلامت کیش (78) مرکز نوآوری و فناوری کیش (18) مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش (30) معاونت اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (16) معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش (29) معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش (50) معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش (50) معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش (44) موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش (17) ناصر آخوندی (24) ناوگان حمل و نقل عمومی کیش (18) هواپیمایی کیش ایر (45) پلیس راهور کیش (32) پلیس فتا (23)
رفتن به ابتدای صفحه