صفحه نخست / اقتصادی / برای ثروت سازی باید شفاف سازی بکنیم

برای ثروت سازی باید شفاف سازی بکنیم

خبر کیش

برای ثروت سازی باید شفاف سازی بکنیم

خلاصه ی از گفتگوی ٢ ساعته  در دیداری صمیمانه بین اصحاب رسانه کیش با دکتر آخوندی مدیرعامل شرکت سرمایه گزاری و توسعه کیش ، مدیری با رزومه ای قابل توجه و ارزنده .

٣ماهی بیش نیست که قبول مسئولیت نموده است.

ارایه گزارش و تشریح اقدامات صورت گرفته قابل تامل و بی شمار در این زمان کوتاه خود گواهی است بر اینکه امروز در یکی از مهمترین ارکانهای سازمان و کیش زیبا شاهد حضور مدیری باشیم  کارکشته و مدبر و اقتصاددان ،

ما را وادار به تحسین کرد، اول شگفت بابت حضور مدیری که آمده کار بکند و اثری ماندگار برجانهد و بر وطن خادم باشد، دوم بر حسن توجه و انتخاب شایسته مدیرعامل سازمان سوم  تبریک به سرمایه گذاران و فعالیین حاضر در جزیره کیش که میتوانند اطمینان خاطر داشته باشد بابت مدیریت سرمایه های انجام شده و یا در پیش روی.


از آنجای که نشست صمیمانه بود انتشار مطالب  بصورت مصاحبه مقدور نشد، بر خود واجب دانستیم به صورت تیتر وار به نکاتی  چند اشاره نمائیم جهت استحضار و اطلاع عموم از اخباری فرخنده که برای کیش زیبا در راه است. البته کمتر پیش می آید در جایگاه خبرنگاری از مدیری تمجید بکنیم، ولی بنظر میبایست بدعت بکنیم تقدیر از مدیران کاردان و پاکدست و خدوم را .

 بالای هزار میلیارد تومان ارزش برندینگ شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش است، از این پس میزان دارایی های شرکت را بروز خواهیم کرد . با وجود پتانسیل های بیشمار در کیش ،  باید کیش را در کلاس جهانی ببینیم و تعریف بکنیم . 
رسانه ها ضعف و قوت و سازمان های مختلف جامعه را به خوبی رصد میکنند و بر امور و اتفاقات بیشتر از سایرین  إشراف دارند. 


هرجا رسانه و مطبوعات حضور داشته امور با شفافیت و صحت و بدرستی پیش رفته .


باید به سرمایه گذاران اطمینان خاطر بدهیم جهت امنیت و حفظ سرمایه ها .

جزیره کیش با این همه پتانسیل خدادادی و مادی و معنوی همانند معدن گنجی است که باید جوهره آن با دقت و تلاش و دلسوزی استخراج شود.
مشکلات سرمایه گذاران را مشکل خود میدانیم و برای رفع آن تلاش میکنیم . 


کلیه امور شرکت را آتی بیس خواهیم کرد و از طریق سایتی پیشرفته کلیه امور و اقدامات شرکت را بصورت آنلاین و شفاف در اختیار سرمایه گذاران و رسانه ها قرار خواهیم داد.
یکی از اولویت های ما در سال جاری تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام است . 


در تلاش هستم با برگزاری همایش و دعوت از سرمایه گذاران بزرگ از سراسر کشور فرصت های سرمایه گزاری کیش را جهت جذب سرمایه گزاری های جدید پرزنت بکنیم .
اقدامات موثر صورت گرفته جهت حضور شرکت سرمایه گذاری در بورس.

بیش از  ٧٠٪‏ کار ثبت در بورس را پیش بردایم امیدواریم بزودی سهام شرکت را در فرابورس عرضه بکنیم.

  اهمیت ویژه به استارتاپ ها و شتاب دهنده ها و شرکت های  دانش بنیان خواهیم داد و به جد از حضور  آنها  در کیش حمایت خواهیم کرد .
ما تصمیم داریم رویکرد سرمایه گذاری در کیش را تغییر دهیم ،از این ارزش افزوده موجود در برندی معتبر بنام جزیره  کیش باید بهترین بهره را ببریم. 
با چندین شرکت و صندوق تامین سرمایه مذاکره داشته ایم جهت تامین سرمایه پروژه های جدید و نیمه تمام که در حال نهایی کردن این تفاهمنامه هستیم . 
جهت تجهیز و تکمیل ترمینال جدید فرودگاه کیش اقدام به تامین سرمایه از طریق انتشار اوراق صکوک کرده ایم که بزودی با عرضه آن اوراق عملیات ساخت و ‌تکمیل ترمینال جدید فرودگاه کیش را آغاز خواهند کرد .


 شایان ذکر است تحقق این اهداف و اندیشه ها دور از دسترس نیست اقدام میخواهد و عمل که من در این مرد کاربلد دیدم همراهی میخواهد و حمایت که امیدواریم در امتداد راه ایشان دریغ نشود .

 انشالله  

📃 خبر کیش
📝 خبر کیش

بهمن عبدالهی خبرنگار

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

ارز دیجیتال راهکار مناسب برای “واردات خودرو” به کیش

ارز دیجیتال راهکار مناسب برای “واردات خودرو” به کیش مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *