صفحه نخست / دسته‌بندی نشده / اولویت پلیس حمایت از فعالان اقتصادی است

اولویت پلیس حمایت از فعالان اقتصادی است

خبر کیش

فرمانده منطقه ویژه انتظامی کیش گفت: حمایت از افرادی که در راستای قانون، به فعالیت اقتصادی مشغولند یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی است.

به گزارش دولتخانه کیش ،سرهنگ جمالی در همایش پلیس ، امنیت و اصناف با بیان اینکه اصناف و بازاریان ، قلب تپنده ی اقتصاد جامعه هستند گفت : امنیت موجب بهبود فضای کسب و کار خواهد شد و هدف پلیس ، مشارکت با اصناف برای برقراری امنیت و از بین بردن ناهنجاری های اجتماعی است.
سرهنگ جمالی افزود: فعالان اقتصادی که در فضایی سالم و بر اساس قوانین و مقررات به فعالیت اقتصادی و کسب و کار مشغولند مورد حمایت نیروی انتظامی قرار می گیرند.
وی ادامه داد: تعامل پلیس و اصناف ، گره گشای مشکلات اجتماعی و اقتصادی است و موجب کاهش آسیبهای اجتماعی می شود و همه ی تلاش پلیس ، فراهم کردن شرایط برای فعالیت اقتصادی ، تجاری و رونق کسب و کار در جامعه است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به شعار (پلیس هوشمند ، امین مردم  ) گفت: هر اندازه که پلیس در افزایش اعتماد عمومی جامعه بهتر عمل کند  به سمت هوشمند سازی حرکت کرده است.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در زمینه ایجاد امنیت ، کارنامه ی موفقی داشته است  گفت: نیروی انتظامی مقتدر ، هزینه های تامین امنیت را پایین می آورد و امروز نیروی انتظامی ما ، با اقتدار کامل با ناهنجاری های اجتماعی مقابله می کند.
مدیر عامل جامعه ی بازاریان و بازرگانان و مدیر عامل جامعه ی هتلداران نیز به عنوان نمایندگان اصناف ، از تلاش نیروی انتظامی در برقراری امنیت ، قدردانی کردند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

مصوبات شورای سلامت کیش اعلام شد.

سخنگوی شورای سلامت کیش: بهبودی و ترخیص دو مورد مشکوک به ویروس کرونا از بیمارستان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *