خانه / اجتماعی / معارفه بخشدار جدید کیش

معارفه بخشدار جدید کیش

خبر کیش

جزیره کیش؛

استاندار هرمزگان در حکمی محمد کمالی را به عنوان بخشدار جدید جزیره کیش منصوب کرد.

به گزارش دولتخانه کیش، فرماندار بندرلنگه در مراسم معارفه بخشدار کیش، با اشاره به اینکه یکی از وظایف اصلی بخشداری برگزاری انتخابات در هر منطقه ای است، گفت: امروزه خدمت به مردم و حل مشکلات آنها یکی از مصادیق اصلی امربه معروف و نهی از منکر است و می تواند با تامین رضایت مردم، مشارکت آنها را در سرنوشت سیاسی اجتماعی کشور افزایش داد.
نیکویی با بیان اینکه صادرات غیر نفتی، صید و صیادی و گردشگری سه اولویت اصلی برنامه ریزی در شهرستان بندرلنگه است تاکید کرد: برای پیشبرد این اهداف نیازمند تعامل با همه بخش ها به ویژه سازمان منطقه آزاد کیش هستیم.
بخشدار جدید کیش هم با تاکید بر اینکه مشارکت سیاسی مردم یکی از وجوه مهم توسعه محسوب می شود گفت: از تمامی ظرفیت ها و همفکری ها برای پیشبرد اهداف دولت در منطقه آزاد کیش بهره خواهیم گرفت تا انتخاباتی شفاف، سالم و در خور شان جزیره کیش برگزار کنیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش هم با تشریح آخرین آمارها از وضعیت سواد، اشتغال، بیکاری و نرخ مهاجرت در کیش گفت: بسیاری از مهاجرت ها از استان های هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان به جزیره کیش به دلیل فرصت های شغلی موجود در کیش است و از سویی دیگر کیفیت مطلوب زندگی در کیش هم یکی از دلایل مهم مهاجرت مردم از کلان شهرها به کیش است.
وی با تشریح نحوه مدیریت و استقرار دستگاه های حاکمیتی در جزیره کیش به وظایف مهمی که نظام برای جزیره کیش در نظر گرفته است تاکید کرد: افزایش تعامل دستگاه ها برای رسیدگی به امورات مردم موجب رضایت بیشتر و در درجه ای بالاتر موجب رونق بیشتر در جزیره کیش می شود.
محمد کمالی بخشدار جزیره کیش وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق است. وی همچنین مسوولیت مشاوره استاندار هرمزگان را هم در کارنامه کاری خود دارد.

درباره‌ی دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر مدير مسئول بهمن عبدالهی صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

Check Also

بازبینی فضا ها و مباحث آموزشی جزیره کیش

مدیر فرهنگی آموزشی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از استانداردسازی فضاهای فرهنگی، غنی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *