صفحه نخست / پزشکی / اهدای تندیس برتر برند گردشگری سلامت به بیمارستان کیش

اهدای تندیس برتر برند گردشگری سلامت به بیمارستان کیش

خبر کیش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش پس از حضور در چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی موفق به کسب تندیس برند برتر در حوزه گردشگری سلامت شد.

به گزارش دولتخانه کیش پیرو حضور دکتر نادعلی نژاد رئیس بیمارستان کیش و دیگر نمایندگان این مجموعه در چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی، بیمارستان کیش موفق به کسب تندیس برتر سلامت، بعنوان یکی از ۵ برند  برترگردشگری سلامت در کشورهای اسلامی شد.

 این نشان براساس عملکرد ، میزان توجه به ارائه خدمات دقیق و برند سازی خدمات در عرصه های بین المللی به  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش اهدا شد.

در طول برگزاری چهارمین کنگره بین المللی سلامت، مقامات و مسئولان برگزار کننده ازجمله مهدی کریمی رئیس شورای سیاست گذاری مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی ، مجید زنگوئی دبیرکل مرکز توسعه گردشگری سلامت و دکتر سعید هاشم زاده رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت از غرفه بیمارستان کیش بازدید کردند و ضمن تقدیر از پرسنل حاضر در نمایشگاه ، با دکتر نادعلی نژاد رئیس بیمارستان کیش مذاکراتی انجام دادند.

گفتنی است به منظور تعاملات بیشتر، نمایندگان بیمارستان کیش با حدود۲۰ شرکت گردشگری و تسهیلگری ایرانی و شرکت عراقی، آذربایجانی و عمانی مذاکره و گفتگو کردند و مقدمات برای عقد قرارداد با تعدادی از این شرکت ها فراهم شد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کرونا همچنان بی رحمانه میتازد، امروز ۱۰ نفر قربانی دیگر

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با ۱۰ فوتی جدید مبتلا به کرونا، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *