صفحه نخست / اجتماعی / برپایی دومین نمایشگاه کتاب کیش ۱۵ الی ۲۴ آبان۹۸

برپایی دومین نمایشگاه کتاب کیش ۱۵ الی ۲۴ آبان۹۸

دومین روز نمایشگاه کتاب تهران (عکس) خبر کیش

دومین نمایشگاه کتاب کیش از تاریخ ۱۵ الی ۲۴ آبان ماه ۹۸ همزمان با هفته وحدت و روز کیش برگزار میشود.

به گزارش دولتخانه کیش ، سعید پورعلی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری ویژه این رویداد فرهنگی مهم در جزیره کیش گفت این نمایشگاه از تاریخ ۱۵ الی ۲۴ آبان ماه همزمان با روز کیش و هفته وحدت و تجلیل از نام آوران کیش با حضور ۲۲۰ ناشر از سراسر کشور و ۶۰ ناشر خارجی در فضایی بالغ بر ۲۵۰۰ متر مربع در تالار شهر بصورت چیدمان هایپری برگزار خواهد شد.

پورعلی در ابتدای جلسه بررسی نرخ مصرف کالای فرهنگی مردم کیش با سفارش اقدام پژوهشی به مدیریت علوم و فنون کیش جهت ارزیابی و شناسایی نرخ کتابداری و کتابخوانی و نحوه گذران اوقات فراغت کیشوندان را یکی از اقدامات مهم معاونت فرهنگی اجتماعی برشمرد و به فرهنگ بالای اجتماعی و میزان قابل توجه ٩۶/۶ درصدی افراد باسواد کیش اشاره نمود .

وی افزود در دومین نمایشگاه کتاب کیش بیش از ۱۳۸۵۰ عنوان کتاب با حجمی بالغ بر ۱۱۳۶۳۳ جلد عرضه خواهد شد و رونمایی از برخی آثار ناشرین جزیره دعوت از ناشرین و نویسندگان برتر کشور حضور معاونیین فرهنگی و مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی بخش ی از برنامه های جانبی این نمایشگاه خواهد بود . پورعلی همچنین گفت  ، ۳۰۰ میلیون تومان بن کتاب با تخفیف  50درصدی در مبالغ ۲۵ و ۵۰ و ۷۵ هزار تومانی از تاریخ ۴ آبان الی ۱۰ آبان بصورت ثبت نام آنلاین و در غیر این  بصورت  در ایام برگزاری نمایشگاه در محل برگزاری نمایشگاه کتاب بن های تخفیف در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت . وی افزود برابر اعلام معاونت فرهنگی وزرت ارشاد در ۱۵ استان کشور نمایشگاه مطبوعات دایر و حمایت شده که جزیره کیش هم عنایت به اهمیت و برگزاری موفق نمایشگاه اول بین جمع اضافه گردید. وی در ادامه گفت کلیه ۱۳۵۰۰ عنوان کتاب  وارد سامانه اینترنتی شده و کلیه اطلاعات ناشرین و عنوان کتوب در سامانه نمایشگاه جهت بهرمندی مراجعین موجود است . پورعلی خبر از اجرای برنامه های جانبی متعدد از جمله نقد کتاب و مسابقه کتابخوانی و ترغیب کودکان به کتابخوانی و ایجاد اتاق خبر و استادیو رسانه ملی در این نمایشگاه خبر داد و گفت در اولین نمایشگاه کتاب کیش در سال ۹۷ بیش از ۲۲۴۰۰ نفر بازدید بعمل آمد و امیدواریم امسال این رقم بازدید افزایش یابد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کرونا در هرمزگان ۵ قربانی دیگر گرفت

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با ۵ فوتی جدید مبتلا به کرونا، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *