خانه / گردشگری / پیشنهاد برگزاری مسابقات بین المللی اسبدوانی و نمایشگاه فروش و حراج اسب

پیشنهاد برگزاری مسابقات بین المللی اسبدوانی و نمایشگاه فروش و حراج اسب

خبر کیش

  توسط رئیس فدراسیون سوارکاری تاسیس قرنطینه اسب و پیشنهاد برگزاری مسابقات بین المللی اسبدوانی و نمایشگاه فروش و حراج اسب در جزیره کیش ارایه شد.

در راستای سیاستهای سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر توسعه فضای گردشگری و برگزاری رویدادهای ورزشی بین المللی در جزیره زیبای کیش و بهره گیری از ظرفیتهای بخش خصوصی صبح امروزجلسه ای با حضور آقایان دکترآخوندی عضو هیات مدیره و معاون اقتصادی سازمان، دکتر افتاده مشاور مدیرعامل و مدیر حقوقی سازمان، دکتر نظری مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت، دکتر خراسانی مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم و دیگر معاونین شرکت به همراه آقای مسعود خلیلی ریاست فدراسیون سوارکاری، آقای حسین ثابت از سرمایه گذاران قدیمی و بنام جزیره و هیات همراه برگزار گردید.

در این نشست ضمن بحث و گفتگو پیرامون فرصتهای این حوزه در جزیره زیبای کیش، آقای ثابت برنامه های خود را جهت ایجاد باشگاه سوارکاری و تبدیل جزیره به یک قطب ورزشی و گردشگری در منطقه تشریح نمود.

رئیس فدراسیون سوارکاری در خصوص امکان ایجاد نخستین قرنطینه اسب و تبدیل کیش به سایت قرنطینه ملی و منطقه ای پیشنهاداتی ارائه داد. خلیلی در ادامه از پیش بینی تسهیلات لازم جهت انتقال اسب به جزیره کیش از طریق خطوط هوایی و دریایی و همچنین برگزاری مسابقات بین المللی نمایشگاه فروش و حراج اسب خبر داد.

آقای دکتر آخوندی نیز با بیان سیاستهای سازمان و اعلام آمادگی جهت انعقاد تفاهم نامه و همکاریهای لازم دراین خصوص اظهارداشت: توافقات خوبی در این حوزه درحال انجام است و مقرر گردیده کمیته ای ابعاد کارشناسی موضوع را بررسی و با توجه به طرح مشاور خارجی که از سوی فدراسیون مربوطه معرفی می شود گزارشات مناسب را جهت اتخاذ تصمیم در جلسه آتی، تهیه و تنظیم نمایند. 

درباره‌ی دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر مدير مسئول بهمن عبدالهی صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

Check Also

مالکیت بنایی کاخ( کیش الیت) به سازمان منطقه آزاد کیش تعلق گرفت

دوازدهمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و ۲۷۰ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *