خانه / ورزشی / باخت نماینده کیش در لیگ هندبال بانوان

باخت نماینده کیش در لیگ هندبال بانوان

خبر کیش

هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بانوان

تیم هندبال بانوان هواپیمایی کیش در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بانوان گرامیداشت شهدای زن ورزشکار برابر تاسیسات دریایی تهران نتیجه را واگذار کرد.

به گزارش دولتخانه کیش ،هفته دهم رقابتهای لیگ برتر بانوان گرامیداشت شهدای زن ورزشکار با انجام سه دیدار برگزار شد. تیم هندبال بانوان هواپیمایی کیش در مصاف با تیم قدرتمند تاسیسات دریایی تهران نتوانست به پیروزی دست یابد و با نتیجه ۲۶ بر ۱۴ شکست را پذیرفت. تیم هندبال بانوان کیش در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر هندبال بانوان توانسته بود ۲۵ بر ۱۹ تاسیسات دریایی تهران را در جزیره کیش شکست دهد. با برگزاری این دیدار تیم هندبال بانوان هواپیمایی کیش با یک بازی کمتر و ۸ امتیاز در جایگاه پنجم جدول قرار دارد.

درباره‌ی دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر مدير مسئول بهمن عبدالهی صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

Check Also

دو رویداد آسیایی و جهانی تنیس به میزبانی کیش

رقابت‌های قهرمانی آسیا زیر ۱۴ سال و رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان در جزیره کیش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *