صفحه نخست / ورزشی / برپایی مسابقه اتومبیلرانی شتاب ویژه بانوان در کیش

برپایی مسابقه اتومبیلرانی شتاب ویژه بانوان در کیش

خبر کیش

مسابقه اتومبیلرانی «شتاب» در بخش بانوان به همت هیات اتومبیلرانی کیش برگزار می شود.

به گزارش دولتخانه کیش، پس از به استقبال پرشور علاقه مندان به مسابقه اتومبیلرانی (شتاب) در بخش آقایان، هیأت اتومبیلرانی یکدوره مسابقه شتاب ویژه بانوان علاقه مند به سرعت برگزار می کند.

این مسابقه پنجشنبه اولاسفند از ساعت ۹ و سی دقیقه در محل باند تفریحات هوایی، با دستگاه های بسیار دقیق مخصوص و قابلیت محاسبه زمان تا هزارم ثانیه و داوران مطرح فدراسیون اتومبیلرانی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند از۲۶ تا ۳۰ بهمن با در دست داشتن کپی بیمه شخص ثالث، گواهینامه و بیمه ورزشی از ساعت ۸ و سی دقیقه تا ۱۵ برای ثبت نام به موسسه ورزش و تفریحات سالم مراجعه کنند.

گفتنی است کلاس توجیهی این مسابقه مهیج نیز چهارشنبه از ساعت ۱۵ در سالن تنیس روی میز مجموعه المپیک برگزار خواهد شد، همچنین خودروهای شرکت کننده می بایست جواز ورود به مسابقه را از کمیته فنی هیأت اتومبیلرانی همراه داشته باشند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

برگزاری فوتسال چند جانبه کیش در صورت مساعد بودن شرایط

رییس کمیته فوتسال؛مسابقات چندجانبه یا چهارجانبه فوتسال در کیشرییس کمیته فوتسال گفت: برگزاری مسابقات چندجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *