صفحه نخست / دسته‌بندی نشده / مصوبات شورای سلامت کیش اعلام شد.

مصوبات شورای سلامت کیش اعلام شد.

سخنگوی شورای سلامت کیش:

خبر کیش

بهبودی و ترخیص دو مورد مشکوک به ویروس کرونا از بیمارستان کیش

دکتر محمدرضا رضانیا افزود: دو نفر از مراجعه کنندگان مشکوک به ویروس کرونا پس از بهبودی از بیمارستان کیش مرخص شدند.

به گزارش دولتخانه کیش، دکتر محمدرضا رضانیا درخصوص مصوبات شورای سلامت کیش گفت: در این شورا مصوب شد با تامین اعتبار از سوی سازمان منطقه آزاد کیش ژل ضدعفونی کننده ۳۰ میلی لیتری خریداری و از روز دوشنبه توزیع آن درجزیره  شروع شود.
وی افزود: اولویت بندی توزیع ژل ضدعفونی کننده درمرحله اول برای افرادی است که بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: توزیع ژل ضدعفونی کننده در مبادی ورودی فرودگاه و بندرگاه و بین پرسنل خدماتی در جزیره کیش نیز اجرا خواهد شد.
وی افزود: براساس مصوبه این شورا ساعت کاری زنان دارای فرزند زیر ۶ سال کاهش می یابد و  از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ تعیین شد.
دکتر رضانیا افزود: این مصوبه شامل زنان پرسنل مراکز بهداشتی درمانی و آموزش و پرورش نمی شود.
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: براساس مصوبه این شورا پرسنل ادارات که مبتلا به بیماری دارای ریسک ابتلا به کرونا هستند،  بیماران قلبی و ریوی ، خاص ، بیماران تنفسی مزمن، با ارائه گواهی پزشک و موافقت مدیران از یک هفته مرخصی بدون احتساب بهره مند شدند.
دکتر رضانیا در خصوص ممنوعیت ورود خودرو از مبادی مختلف گفت: ورود خودرو به جزیره کیش از مبادی جزایر چارک ، آفتاب و بندرلنگه از امروز ممنوع شد.  
سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: تعطیلی مهدهای کودک، مدارس، دانشگاهها، آموزشگاهها، اماکن خصوصی، مجتمع های تفریحی، جنگ ها و کنسرت ها و مراکز گردشگری از روز شنبه به مدت سه روز دیگر تمدید شد.
وی گفت: براساس مصوبه شورای سلامت کیش اداره استاندارد موظف شد فعالان واحدهای صنعتی را با سرکشی و حضور کارشناسان این اداره درخصوص ویروس کرونا آموزش دهند.
دکتر رضانیا افزود: ضدعفونی مدارس از روز شنبه با مشارکت شرکت عمران آب و خدمات  انجام خواهد شد.
وی در خصوص سوختگیری در پمپ بنزین ها گفت: مردم برای سوختگیری درجایگاههای سوخت نیاز به پیاده شدن از خودرو ندارند و پرسنل این جایگاهها موظف به انجام مراحل سوختگیری هستند.
دکتر رضانیا در خصوص تغییرات انجام شده در بیمارستان کیش گفت: از روز شنبه کلینیک تنفسی بیمارستان جدا می شود و مراجعه کنندگان به صورت جداگانه دراین بخش خدمات دهی می شوند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

راه های فرار مالیاتی در کیش بسته است

با پیاده کردن نظام هوشمند رصد و نظارت سختگیرانه عنایت به موقعیت جغرافیایی جزیره کیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *