صفحه نخست / آموزشی / کیش مدلی نوین و موفق در مدیریت و کنترل کرونا در کشور

کیش مدلی نوین و موفق در مدیریت و کنترل کرونا در کشور

خبر کیش

سادات نجفی گفت: جزیره کیش با پتانسیل ها و ظرفیت هایی که دارد می تواند پایلوت اجرای مدل سازی و طرح های نوین در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا، سرآمد کشور باشد

به گزارش دولتخانه کیش، رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان کیش با بیان این که جزیره کیش می تواند پایلوت مدل سازی و طرح های نوین برای مقابله با ویروس کرونا سرآمد کشور باشد افزود: این منطقه با ظرفیت هایی که دارد توانست به مدت ۲۱ روز بدون بیمار کرونایی وضعیت سفید جزیره کیش را حفظ کند و این مهم به عنوان یک طرح می تواند به دیگر استان های کشور تسری یابد.

سادات نجفی فرهنگ سازی رعایت پروتکل های بهداشتی را به عنوان یک مدل تاثیر گذار در اماکن عمومی معرفی کرد و اظهار داشت: حفظ فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در راستای پیشگیری از گسترش شیوع بیماری و به حداقل رساندن اندازه اپیدمی در مراکز تجاری و خدماتی کیش از اهدافی هست که با جدیت تمام پیگیری می شود.

در ادامه مدیرعامل جامعه بازاریان کیش بر لزوم اهمیت رعایت شاخص های فرهنگی گردشگرانی که به جزیره کیش سفر کرده بودند اشاره داشت و گفت: مسافرانی که در تعطیلات چند روز گذشته جزیره کیش را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده بودند از دهک های بالای جامعه بودند و در مقایسه با شهرهای مبدا پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند ولی انتظار می رفت شاخص های فرهنگی بالاتری را از آنان شاهد باشیم.

رحمان سادات نجفی نرخ ابتلا به ویروس کرونا در سنین جوانان را یکی از موضوعات مهم جامعه بر شمرد و عنوان کرد: با اقدامات پیشگیرانه و نظارت های حداکثری در خصوص آگاهی بخشی به عموم مردم از خطرات کرونا؛ باید جوانان بیشتر رعایت کنند تا خانواده و از جمله پدر و مادر خود را در معرض مبتلا شدن به ویروس کرونا قرار ندهند.

سادات نجفی خاطر نشان کرد: برابر مقرارت با صنوفی که پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده را رعایت نکرده بودند ضمن برخورد قانونی صنف متخلف به مدت یک ماه پلمپ شد.

گفتنی است در راستای الزام رعایت موازین بهداشتی و استفاده از ماسک برای پرسنل غرف، ساکنین جزیره کیش و گردشگران هنگام تردد در مراکز تجاری و خدماتی؛ کارخانه ساز و برگ تندرستی با افزایش ظرفیت تولید ماسک روزانه”۵۰هزار عدد” توانسته است ماسک مورد نیاز این مجموعه ها را تامین کند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

سرعت و کیفیت کار، دو اصل مهم در ساخت ترمینال جدید فرودگاه کیش

مظفری در خصوص تامین منابع مالی پروژه با اشاره به اینکه ٢٠ درصد مبلغ به …

يك ديدگاه

  1. با سلام
    ظاهرا در چند روز اخیر ۳ مورد جدید از کرونا در کیش علیرغم گذشت ۲۱ روز ، ثبت گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *