صفحه نخست / گردشگری / کلوپ های تفریحات دریایی کیش ستاره دار میشوند

کلوپ های تفریحات دریایی کیش ستاره دار میشوند

خبر کیش

به همت مدیریت نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری؛

طرح درجه بندی کلوپ های تفریحات دریایی کیش انجام شد

برای نخستین بار در جزیره کیش، مدیریت نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری موفق شد طرح درجه بندی و استانداردسازی کلوپ های تفریحات دریایی جزیره کیش را به اتمام برساند.

به گزارش دولتخانه کیش، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این طرح به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات، شفاف سازی نوع خدمات دریایی برای گردشگران و ارائه خدمات جدید بر اساس کیفیت و کمیت برای اولین بار در جزیره کیش انجام شد.

با شناسایی وضع موجود و بررسی شاخصه هایی مانند تجهیزات، نیروی انسانی و میزان تخصص پرسنل، فضای کلوپ ها، سطح اقتصادی و درآمدزایی و نحوه مدیریت، کلوپ های تفریحات دریایی درجه بندی و براساس این درجه بندی، امکان ارائه ی خدمات ویژه برای آنان تعریف می شود.

علی ابراهیمی معینی همزمان با اعطای اولین گواهی کلوپ تفریحات دریایی ۵ ستاره گفت: از اهداف عالی معاونت گردشگری، می توان به استانداردسازی تفریحات دریایی به عنوان پایلوت گردشگری کشور، ارتقاء سطح کیفی خدمات و افزایش میزان رضایتمندی گردشگران اشاره کرد. 

کلوپ های تفریحات دریایی جزیره کیش در این طرح ، ارزیابی و درجه بندی شده و کلوپ هایی که درجه ی ۴ و ۵ را کسب کرده اند، خدمات ویژه ای برای گروه های خاص مخاطبان و خانواده ها ارائه می کنند و امتیازات ویژه ای از سوی معاونت گردشگری برای مشارکت در رویدادها و برنامه های جشنواره تابستانی به آنان اعطا خواهد شد.

وی در پایان افزود: بی شک، طرح درجه بندی کلوپ های تفریحات دریایی بدون همکاری موسسه ورزش و تفریحات سالم، جامعه کلوپداران دریایی و مدیریت توسعه گردشگری امکان پذیر نبود.

طرح درجه بندی تفریحات دریایی به همت مدیریت نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری، پیش از این برای کشتی های تفریحی اجرایی شده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

تدوین برنامه های با نشاط با رویکردی جدید بدون تبلیغ سفر به کیش

بدون نیاز به دعوت سفر به کیش، در همین وضعیت موجود که رضایت نسبی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *