صفحه نخست / اجتماعی / اجرایی جنگ و خدمات تفریحی در کیش با اعمال محدودیت

اجرایی جنگ و خدمات تفریحی در کیش با اعمال محدودیت

خبر کیش

🔺اعمال محدودیت ارائه خدمات در مراکز گردشگری و تفریحی کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با شیوع موج دوم ویروس کرونا در سطح جزیره کیش، مراکز گردشگری و تفریحی در این منطقه با کاهش پذیرش و رعایت پروتکل های بهداشتی جدید مجاز به ارائه خدمات هستند

به گزارش دولتخانه کیش، محمدرضا رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش، چهارشنبه چهارم تیر در بیست و یکمین جلسه شورای سلامت کیش بر اساس مصوبات این جلسه از حداقل ظرفیت پذیرش در پلاژ  بانوان خبر داد و گفت: با رعایت پروتکل های بهداشتی و با نظارت مسئولین موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش روزانه ۵۰۰ نفر می توانند از خدمات این مجموعه بهره مند شوند و همچنین عرضه مواد خوراکی و آشامیدنی های فاقد بسته بندی  در این مجموعه ممنوع می باشد.

محمدرضا رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش در خصوص ثبت نام کشتی های تفریحی در سامانه اداره کل بنادر به منظور تعیین ظرفیت برای فروش بلیط به کیشوندان و گردشگران افزود: کشتی های تفریحی با ظرفیت پذیرش ۴۰درصد و با نظارت شرکت توسعه مدیریت بندر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش و معاونت گردشگری می توانند فعالیت کنند.

رضانیا در ادامه اظهار داشت: فعالیت رستوران ها و کافی شاپ ها تا ساعت ۲۳:۳۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به ارائه خدمات هستند.

وی با بیان این که جنگ های شبانه در محل آب نمای خلیج فارس با ظرفیت پذیرش ۵۰ درصدی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود افزود: با نظارت مستقیم معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و فروش بلیط از سامانه مورد تایید این معاونت جنگ های شبانه در محل یاد شده می توانند به فعالیت های خود ادامه دهند.

سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: گشت ها و تورهای دور جزیره کیش توسط آژانس های معتبر و دارای مجوز از معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و دریافت پروتکل های بهداشتی می توانند نسبت به آغاز فعالیت های خود اقدام کنند.

محمدرضا رضانیا خاطر نشان کرد: نیروی انتطامی کیش به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نسبت به پاک سازی سواحلی که عرضه و مصرف قلیان موجود هست اقدام خواهد کرد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

فوتی‌های کرونا در هرمزگان از ۳۰۰ نفر عبور کرد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ساعت گذشته ۱۱نفر دیگر از مبتلایان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *