صفحه نخست / بیمارستان کیش / مرگبارترین روز کرونا در هرمزگان با ۱۷ فوتی

مرگبارترین روز کرونا در هرمزگان با ۱۷ فوتی

مرگبارترین روز کرونا در هرمزگان با ۱۷ فوتی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ساعت با جان باختن ۱۷ نفر از مبتلایان به کرونا در استان، شمار جانباختگان به ۲۲۷ نفر رسید.به گزارش دولتخانه کیش ؛ دکتر فاطمه نوروزیان افزود: ۱۲ نفر از فوتی‌ها آقا و ۵ نفر خانم هستند که جوان‌ترین فوتی ۳۵ ساله و مسن‌ترین فوتی ۸۹ ساله است.
وی گفت:سه نفر از فوتی‌ها بیماری زمینه‌ای نداشتند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: ۱۲ نفر از این فوتی‌ها از بندرعباس، ۳ نفر از رودان، یک نفر از بندرلنگه و یک نفر از پارسیان است.بیشتر بخوانید،کرونا هم جان می‌گیرد هم نانوی گفت: اکنون ۵۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۷۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند که ۳۲ نفر از آن‌ها بدحال هستند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: تاکنون ۳۵ هزار و ۹۱۹ آزمایش کرونا در استان انجام شده است.
دکتر نوروزیان گفت: کسانی که بدون علامت هستند به مراکز درمانی مراجعه نکنند.
وی افزود: مردم با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir وضعیت سلامت خود ارزیابی کنند.وی گفت:افراد علامت دار حاد از ساعت ۱۲ تا ۱۵ به مراکز جامع خدمات سلامت مراجعه کنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

نظرسنجی در خصوص تاثیرات بیماری کرونا در جامعه از سوی موسسه علوم و فنون کیش

سخنگوی شورای سلامت کیش:نظرسنجی در خصوص تاثیرات بیماری در جامعه از سوی موسسه علوم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *