صفحه نخست / ستاد کرونا / بعلت وخامت اوضاع محدودیت‌های مقابله با کرونا در هرمزگان تمدید شد

بعلت وخامت اوضاع محدودیت‌های مقابله با کرونا در هرمزگان تمدید شد

خبر کیش

تمدید محدودیت‌های مقابله با کرونا در هرمزگان بعلت وخامت اوضاع محدودیت‌های مقابله با کرونا در ده شهرستان هرمزگان که وضعیت قرمز دارند تمدید شد.

بیشتر بخوانید: الزام استفاده ماسک در اداره‌ها و بازار‌های سرپوشیده
دیگر محدودیت‌ها شامل تعطیلی تالار‌های پذیرائی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، کافه ها، قهوه‌خانه و چاپخانه‌ها است.
فعالیت مراکز تفریحی آبی، استخر‌های سرپوشیده، باشگاه‌های بدنسازی و باشگاه‌ها و فعالیت‌های ورزشی پربرخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه نیز ممنوع شد.
مساجد و مصلی‌ها نیز مانند هفته پیش تعطیل هستند و برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها ممنوع است و نماز جمعه نیز برگزار نمی‌شود.
مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان مانند گذشته اعمال می‌شوند که بر این اساس در همه محیط‌های کاری از جمله ادارات، بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی، فعالیت‌های عمرانی و اصناف استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی الزامی است.
ناظران و بازرسان به صورت گسترده در سطح استان فعال هستند و با هر بنگاه، صنف و مجموعه‌ای که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکند، برخورد قانونی می‌کنند.
در راستای مقابله با ویروس کرونا، رفت و آمد به تمامی روستا‌های هرمزگان با محدودیت جدی روبروست و از هرگونه سفر غیرضروری به روستا‌ها جلوگیری می‌شود.
در همه ادارات استان هرمزگان، مدیران ضمن موافقت با مرخصی برای کارمندان دارای بیماری زمینه‌ای، افراد ۵۰ سال به بالا و زنان باردار، شرایط فعالیت این افراد به صورت دورکاری را فراهم کنند.
ارائه خدمات به ارباب رجوع نیز بیشتر از طریق میز خدمت الکترونیکی انجام شود و مردم نیز از مراجعه غیر لازم به ادارات خودداری کنند.
بازاریان و افراد مسئول مجتمع‌های تجاری، مراکز خرید و پاساژ‌ها در هرمزگان، باید نظارت دقیقی داشته باشند تا فردی بدون ماسک وارد این مجموعه‌ها نشود و همه در این اماکن حتماً از ماسک استفاده کنند.
با توجه به شیوع بیماری کرونا، هرگونه تجمع افراد و توقف خودرو در سواحل به ویژه ساحل شهر بندرعباس ممنوع است و نیروی انتظامی وظیفه دارد از این تجمعات جلوگیری کند.
برگزاری هرنوع تجمع و مراسم عروسی و ختم در سراسر استان هرمزگان با توجه به شیوع بیماری کرونا، همچنان ممنوع است

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آغاز نمونه برداری از نهنگ به گِل نشسته دوم در کیش

آغاز بررسی و نمونه‌برداری از لاشه نهنگ در کیشبررسی های اولیه و جداسازی اسکلت نهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *