صفحه نخست / پزشکی / کرونا همچنان بی رحمانه میتازد، امروز ۱۰ نفر قربانی دیگر

کرونا همچنان بی رحمانه میتازد، امروز ۱۰ نفر قربانی دیگر

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با ۱۰ فوتی جدید مبتلا به کرونا، شمار فوتی‌ها در هرمزگان به ۳۸۲ نفر افزایش یافت.

به گزارش دولتخانه کیش ، دکتر فاطمه نوروزیان در ارتباط زنده تلویزیونی با خبر۲۰ شبکه خلیج فارس گفت: ۵ نفر از جان باختگان از بندرعباس، ۲نفر از رودان، ۲ نفر از بندرلنگه و یک نفراز بستک بودند.
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، جان باختگان ۵ آقا و ۵ خانم با بازه سنی ۴۴ تا ۹۳ سال بودند.بیشتر بخوانید؛ تمدید محدودیت‌های مقابله با کرونا در هرمزگان
دکتر نوروزیان افزود: اکنون ۴۷۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۸۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۳۷ نفر وخیم است.
وی گفت: تاکنون بیش از۴۳ هزار آزمایش کووید۱۹ در استان انجام شده است.
دکتر نوروزیان افزود: شهروندان ماسک بزنند تا بتوان جلو شیوع کرونا را گرفت.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آغاز نمونه برداری از نهنگ به گِل نشسته دوم در کیش

آغاز بررسی و نمونه‌برداری از لاشه نهنگ در کیشبررسی های اولیه و جداسازی اسکلت نهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *