صفحه نخست / اجتماعی / جان باختن ۵بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان

جان باختن ۵بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ساعت گذشته، ۵بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان جان باختند و شمار فوتی‌ها به ۳۸۷نفر افزایش یافت.

به گزارش دولتخانه کیش ؛ دکتر فاطمه نوروزیان در ارتباط زنده تلویزیونی با خبر۲۰ شبکه خلیج فارس گفت: ۴نفر از جان باختگان از بندرعباس و یک نفر دیگر از قشم بود.
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، جان باختگان شامل ۳مرد و ۲خانم با بازه سنی ۳۳تا۸۰ سال بودند. وی گفت: وضعیت استان هرمزگان بر اساس اعلام وزلرت بهداشت از قرمز به وضعیت هشدار کاهش یافته ولی این موضوع پایدار نیست و ممکن است دوباره به وضعیت قرمز بازگردایم.  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: اکنون ۴۷۹بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۹۲نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۴۳نفر از آنها وخیم است.
وی گفت: تاکنون ۴۳هزار و ۹۴۲آزمایش کووید۱۹ در استان انجام شده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

طی ۲ هفته فقط ۷ بستری در بیمارستان ، وضعیت کیش زرد است

غربالگری بیش از ۳ هزار نفر در زمینه ابتلا به کرونا در کیشسخنگوی شورای سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *