صفحه نخست / اجتماعی / همچنان کرونا در هرمزگانی قربانی میگیرد

همچنان کرونا در هرمزگانی قربانی میگیرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱ بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان جان باختند و شمار جان باختگان‌ها به ۴۳۵ نفر افزایش یافت.

خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش ، دکتر حسین فرشیدی در ارتباط زنده تلویزیونی با خبر ۲۰ شبکه خلیج فارس گفت: به رغم کاهش ۱۳ درصدی مراجعه بیماران و ۲۲ درصدی جان باختگان نسبت به هفته قبل، هرمزگان همچنان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد.
به گفته دکتر فرشیدی، اکنون ۹۴ بیمار در آی سی یو بستری اند و حال ۴۶ نفر از آن‌ها وخیم است.
وی افزود: ۱۰ تا ۱۸ تیرماه شاهد بیشترین آمار بستری‌ها و فوتی‌ها در استان بودیم که آمار فعلی استان نشان دهنده عبور هرمزگان از اوج این بیماریست. بیشتر بخوانید: قربانیان کرونا در هرمزگان به ۴۲۴ نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، کاهش نسبی آمار را شکننده دانست و افزود: در صورت رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی، برگزاری مراسم‌ها و دورهمی‌ها و همچنین استفاده نکردن از ماسک شاهد بازگشت وضعیت به حالت قبل و حتی بدتر خواهیم بود.
دکتر فرشیدی، استفاده از ماسک را از مهمترین عوامل در جلوگیری از انتشار کرونا عنوان کرد و گفت: آمار‌ها نشان می‌دهد تا دیروز نزدیک به ۸۷ درصد مردم از ماسک استفاده کرده اند.
وی با اشاره به اینکه دارو برای بیماران کرونایی به اندازه کافی در بیمارستان‌ها وجود دارد، گفت: بیماران به هیچ عنوان از بازار‌های غیررسمی برای خرید دارو مراجعه نکنند.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

طی ۲ هفته فقط ۷ بستری در بیمارستان ، وضعیت کیش زرد است

غربالگری بیش از ۳ هزار نفر در زمینه ابتلا به کرونا در کیشسخنگوی شورای سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *