صفحه نخست / بیمارستان کیش / هشت شهر هرمزگان در وضعیت قرمز، فوت ۹ بیمار کرونایی دیگر

هشت شهر هرمزگان در وضعیت قرمز، فوت ۹ بیمار کرونایی دیگر

خبر کیش

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: کرونا در شبانه روز گذشته جان ۹ نفر را در هرمزگان گرفت و شمار فوتی‌ها به ۴۷۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش دولتخانه کیش ؛ دکتر فاطمه نوروزیان در ارتباط زنده تلویزیونی با خبر۲۰ شبکه خلیج فارس گفت:در بندرعباس ۴ نفر و در شهرستان‌های قشم، بندرلنگه، رودان، پارسیان و حاجی آباد نیز هرکدام یک نفر جان باختند.
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، جان باختگان شامل ۵ آقا و ۴خانم با بازه سنی ۵۸ تا ۸۷ سال بودند.بیشتر بخوانید؛هشت شهرستان هرمزگان در وضعیت قرمز کرونا
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: اکنون ۴۱۴بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری اند که از این شمار ۸۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۳۰ نفر از آن‌ها وخیم است.
به گفته دکتر نوروزیان، تاکنون ۴۷هزار و ۴۰۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در استان انجام شده است.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آغاز نمونه برداری از نهنگ به گِل نشسته دوم در کیش

آغاز بررسی و نمونه‌برداری از لاشه نهنگ در کیشبررسی های اولیه و جداسازی اسکلت نهنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *