صفحه نخست / بیمارستان کیش / تا بهبود شرایط ، سفر به کیش ممنوع

تا بهبود شرایط ، سفر به کیش ممنوع

خبر کیش

سخنگوی وزارت بهداشت؛
تا بهبود شرایط ، سفر به کیش ممنوع

سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: در جزیره کیش موارد مثبت بستری رو به افزایش است و از هموطنان تقاضا داریم تا بهبود شرایط در جزیره کیش، جدا از سفر به این جزیره خودداری کنند.

به گزارش دولتخانه کیش، خانم دکتر سیما سادات لاری، افزود: در استان هرمزگان خوشبختانه دو شهرستان از شرایط قرمز خارج شدند و در کل استان یک روند نسبتا کاهشی در موارد بستری مشاهده می شود.
وی افزود: متاسفانه در شهرستان پارسیان و جزیره کیش افزایش موارد بستری و ابتلا نگران کننده است.
سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: در جزیره کیش که موارد مثبت بستری رو به افزایش است، از هموطنان تقاضا داریم تا بهبود شرایط در جزیره کیش، جدا از سفر به این جزیره خودداری کنند.
دکتر لاری گفت: ان شاء الله با رعایت فاصله گذاری فیزیکی ( یک ونیم تا ۲ متر ) ، شستن مرتب دست ها و استفاده از ماسک به لطف الهی و همکاری یکدیگر بیماری کرونا را بزودی شکست خواهیم داد.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

کیش ایر، افتخار و اعتبار جزیره کیش است

امام جمعه کیش با حضور در دفتر شرکت هواپیمایی کیش ضمن تقدیر از زحمات مدیران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *