صفحه نخست / اجتماعی / بهره مندی بومیان جزیره از بیمه درمان تکمیلی و عمر

بهره مندی بومیان جزیره از بیمه درمان تکمیلی و عمر

خبر کیش

جزیره کیش؛
بهره مندی بومیان جزیره کیش از بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ارائه بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر به بومیان کیش خبر داد.

بهره مندی بومیان جزیره کیش از بیمه درمانی تکمیلی و بیمه عمر

به گزارش دولتخانه کیش به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، غلامحسین مظفری گفت: پس از تصویب، هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، بیمه درمانی کارکنان و بومیان از مورخ ۱۰تیر امسال در دو فقره قرارداد و بیمه عمر و حوادث گروهی کارکنان و بومیان از اول خرداد۹۹ در دو فقره قرارداد به شرکت بیمه گر منتخب واگذار شد و سازمان بر اجرای کامل قرارداد و تعهدات توسط بیمه گر نظارت می کند.

وی افزود: سازمان منطقه آزاد کیش با هدف رشد و توسعه همه جانبه جزیره، ترویج و تسهیل سرمایه گذاری، ارائه خدمات کسب و کار و خدمات رفاهی اجتماعی موثر به تمامی فعالان، ساکنان، بومیان و کارکنان مجموعه سازمان، شرکتها و مؤسسات تابعه و وابسته، در صدد ارتقای سطح مطلوب خدمات و رضایت صددرصدی است تا با اجرای سیاست های تعیین شده پیرو سلسله اقدامات سه سال گذشته در حوزه های مورد نظر، موجب بهبود شاخص های عملکردی برای همگان شود.

مظفری افزود: با شناسایی و هدف قراردادن نیازهای اجتماعی و کمتر دیده شده منطقه، در چارچوب ارائه خدمات مطلوبتر و رفع دغدغه های کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش، شرکتها و مؤسسات تابعه و خانواده های آنها و همچنین بومیان کیش و هندورابی، در راستای دستیابی به آسودگی خاطر برای دریافت خدمات متنوع درمانی و بیمه ای، با شناخت ظرفیت های بالقوه و تلاش مجدانه کارکنان و مدیران خود حرکتی هدفمند و برنامه ریزی شده را دنبال می کنیم.

وی گفت: این گام بزرگ برای دستیابی به جایگاه پیشرو در مقام ارج نهادن به کرامت انسانی و خواسته های به حق و قابل دسترس تمامی عزیزان، آغاز و به موازات آن تلاش مستمر برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده و توسعه کامل انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: ارائه خدمات کاملتر و مطلوبتر از گذشته با سقف تعهدات بالاتر برای خدمات گیرندگان و سود بیشتر برای سازمان، شرکتها و مؤسسات تابعه و کلیه خدمت دهندگان و ایجاد اشتغال در زمینه های مورد نیاز و افزایش درآمد برای جامعه کیش از برنامه های آینده سازمان بوده که با ایجاد تحول و رسیدن به درآمد پایدار هدف گذاری شده است.

وی با تاکید بر اینکه چشم انداز منطقه آزاد کیش بر اساس ارزشهای محوری تعریف شده است، گفت: شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با بهره گیری از تعالیم اسلامی و همسو با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تحقق سند چشم انداز و راهبردهای خود تلاش می کند تا در پاسخ گویی اجتماعی، رفتار شهروندی موجبات رضایتمندی ذینفعان را فراهم آورد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خلاقیت و نوآوری و تفکر سیستمی نسبت به واگذاری و برونسپاری بیمه خدمات درمانی و بیمه عمر و حوادث گروهی برای کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکتهای تابعه و همچنین بومیان جزیره کیش و هندورابی که تا کنون تحت پوشش بیمه ای شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش قرار داشته اند، از طریق فراخوان عمومی در جزیره و سرزمین اصلی با رعایت کلیه موازین و ضوابط قانونی در چارچوب فرآیند های ترسیم شده را از جمله اقدامات این شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش عنوان کرد.

مظفری افزود: برای برگزاری مناقصات، مزایدات و فراخوان عمومی، برای دستیابی به اهداف برشمرده این اقدام اصلی ترین گام ارائه خدمات مطلوبتر و رضایتمندی بیشتر بیمه شدگان بوده، که دراین زمینه فراخوانی در روزنامه های کثیرالانتشار سراسری و جزیره درج شد و بصورت نامه رسمی نیز از کلیه شرکتهای بیمه گر جهت شرکت در فراخوان در شرایط برابر دعوت بعمل آمد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت:این موضوع مورد استقبال تمامی شرکتهای بزرگ و معتبر بیمه ای قرار گرفت و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در زمانهای مقرر با رعایت مفاد اسناد فراخوان نسبت به بازگشایی پاکات فراخوان اقدام کرد و پس از بررسی های کارشناسی بر اساس شاخص های شش گانه ترسیم شده از جمله نسبت و سطح توانگری مالی، سرمایه ثبت شده شرکتهای بیمه گر، رتبه بندی شرکتهای بیمه ای از لحاظ رضایتمندی مشتریان، مدارک و اسناد ارائه شده طبق اسناد فراخوان، قیمت پیشنهادی ارائه شده از لحاظ کارشناسی، منطقی ترین و مناسبترین قیمت تصمیماتی اخذ شد.

وی گفت: ارائه فرآیند اجرایی از لحاظ راه اندازی و ارتباط با بیمه گذار و همچنین بیمه شدگان، با بهره بری از مدارک ارائه شده، استخراج از سایت بیمه مرکزی و پژوهشکده بیمه و اسناد فراخوان، بطور کامل رسیدگی، انجام و استخراج شد که توسط کارشناسان، اعضای کمیته های فنی – بازرگانی و کمیته درآمد و سرمایه گذاری و هیأت مدیره شرکت پس از طی مراحل قانونی نسبت به تعیین امتیازات و حائزین شرایط بیشتر، از میان ۱۰شرکت برتر، یکی از شرکتهای بیمه ای معتبر با شرایط مطلوبتر و امتیاز بیشتر انتخاب شده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی منطقه آزاد کیش تعهدات بیمه ای، مزایا و تفاوتهای ارائه خدمات نسبت به خدمات درمانی ارائه شده قبل به شرح ذیل عنوان شده است:

الف: بیمه کارکنان سازمان، شرکتها و مؤسسات تابعه:
۱ – طبق قرارداد جدید تمامی خدمات بستری و سرپائی بیمارستانی بدون سقف ارائه خواهد شد.
۲- افزایش پنج برابری سقف تعهدات عینک و لنز.
۳- افزایش ۱۰۰ درصدی سقف تعهدات رفع عیوب انکساری(لیزیک و لازک) هر چشم.
۴- افزایش سقف ۵۰ درصدی تعهدات دندانپزشکی.
۵- افزایش ۵۰ درصدی سقف تعهدات سمعک.
۶- افزایش ۲۶۵۰درصدی مراکز طرف قرارداد از ۱۲۱مرکز به ۳۱۵۲مرکز در سرزمین اصلی و جزیره کیش با هدف ارتقای کیفیت و کمیت و فراوانی انتخاب در راستای آسودگی خاطر بیمه شدگان و جلوگیری از پرداخت نقدی و کاهش نقدینگی بیمه شدگان با توجه به شرایط موجود.
۷- استفاده از کارکنان مازاد در واحدها و قسمتهای دیگر سازمان و شرکت سرمایه گذاری در راستای افزایش بهره وری و توسعه فعالیتها و ایجاد اشتغال در بخش خصوصی.
۸- کاهش تصدی گری.

ب: بیمه تکمیلی درمان بومیان کیش و هندورابی
۱– مهمترین مزیت واگذاری درمان بیمه تکمیلی بومیان، استفاده از کلیه مراکز طرف قرارداد شرکت بیمه گر در سراسر کشور و جزیره کیش (استفاده از ۳۱۵۲مرکز درمانی در سراسر کشور) با توجه به اینکه تاکنون بومیان تنها از بیمارستان کیش خدمات بیمه تکمیلی دریافت می کردند.
۲- کاهش فرانشیز خدمات بستری و سرپایی از ۳۰درصد به ۱۰درصد.
۳- در تعهد قرار گرفتن رفع عیوب انکساری(لیزیک و لازک).
۴- کل حق بیمه بابت بیمه درمانی بومیان علیرغم افزایش بالغ بر ۱۰۰درصدی را سازمان تقبل کرده است و بومیان بطور رایگان تحت پوشش قرار دارند.

پ: بیمه عمر و حوادث کارکنان سازمان و شرکتهای تابعه:
۱- افزایش ۱۰۰درصد سقف تعهدات بیمه عمر و حوادث بطوریکه با قرارداد جدید تمامی کارکنان تحت پوشش بیمه عمر با تعهد فوت به هر دلیل و فوت در اثر حادثه (افزایش ۳۰۰درصدی) و نقص عضو و از کارافتادگی افزایش پیدا کرده است، سقف های فوق در سال قبل در جمع برای هر مورد ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال بوده است.
۲- یکپارچگی طرح و تحت پوشش قرار گرفتن تمامی کارکنان سازمان، شرکتها و موسسات تابعه با توجه به اینکه تعدادی از شرکتهای سازمان فاقد بیمه عمر و حوادث بوده اند.
۳- مقرر شد، ۵۰درصد حق بیمه توسط کارفرما و ۵۰درصد توسط کارکنان پرداخت شود.

ت: بیمه عمر و حوادث بومیان کیش و هندورابی:
۱- این امر برای اولین مرتبه با توجه به سیاست های مورد نظر سازمان و در جهت رسیدگی به امور بومیان و آسودگی خاطر آنها و رفع دغدغه های معیشتی و تأمین رفاه و آتیه بومیان صورت پذیرفته است.
۲- بومیان با این بیمه نامه (عمر و حوادث) بابت فوت به هر دلیل به مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال و در اثر حادثه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال و نقص عضو و از کارافتادگی مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال تحت پوشش قرار دارند.
۳- حق بیمه پرداختی از این بابت مشمول سرپرست هر خانواده می شود در صورتی که تعهدات خسارت که منجر به فوت به هر دلیل و یا حادثه و نقص عضو می شود تمامی اعضاء خانواده را پوشش می دهد.
۴- در راستای تأمین آتیه و رفاه بیشتر بومیان، سازمان منطقه آزاد کیش حق بیمه عمر و حوادث را تقبل و بومیان به شکل رایگان تحت پوشش قرار دارند و هزینه ها به عهده سازمان است

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

آزادی ۱۱ زندانی جرائم مالی و غیرعمد در کیش

جزیره کیش؛ رئیس دادگستری کیش از واریز مبلغی بالغ بر ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *