صفحه نخست / آموزش و پرورش کیش / رقابت بیش از ششصد نفر از کیش در کنکور سراسری

رقابت بیش از ششصد نفر از کیش در کنکور سراسری

کنکور سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از فردا با حضور بیش از ۶۰۰ داوطلب در کیش برگزار می‌شود.رقابت ششصد نفر از کیش در کنکور سراسری خبر کیش

به گزارش دولتخانه کیش، سید محمد مهدی میری نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در کیش گفت: آزمون سراسری در ۴ روز متوالی از فردا ساعت ۸ صبح با رقابت ۱۱۹ داوطلب گروه هنر آغاز می شود.
۱۰۶ داوطلب گروه علوم ریاضی و ۱۰۱ داوطلب گروه علوم انسانی هم پنج شنبه سی ام مرداد در آزمون حضور می یابند.
بیشترین آمار شرکت کننده در کنکور سراسری مربوط به گروه علوم تجربی است و ۲۱۴ داوطلب این گروه جمعه صبح با هم رقابت می کنند. 
۹۳ داوطلب گروه زبانهای خارجی هم شنبه اول شهریور در آزمون شرکت می کنند.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در کیش تاکید کرد داوطلبان قبل از ساعت ۷ و نیم صبح در حوزه امتحانی ، پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف حضور یابند و حتما از ماسک سه لایه بدون سوپاپ استفاده کنند.
همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون و کارت شناسایی عکس دار  الزامی است.
آزمون سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور راس ساعت ۸ صبح در روزهای تعیین شده همزمان با سراسر کشور در کیش نیز آغاز می شود.

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس در کیش

معرفی ویژه برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس جزیره کیشمدیر امور فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *