صفحه نخست / اجتماعی / ✅فضای مجازی ظرفیت مناسبی برای تداوم تحصیل علم و دانش است

✅فضای مجازی ظرفیت مناسبی برای تداوم تحصیل علم و دانش است

خبر کیش

✅فضای مجازی ظرفیت مناسبی برای تداوم تحصیل علم و دانش است و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد

به گزارش دولتخانه کیش، دکتر رضانیا رئیس مرکز توسعه سلامت کیش با بیان اینکه ویروس کرونا باعث شد سبک جدیدی از زندگی به وجود بیاید گفت: همزیستی با ویروس کرونا سبک زندگی عادی افراد جامعه را تغییر داده و مردم ناچارند برای جلوگیری از ابتلا به کرونا ،با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با یکدیگر در ارتباط باشند .

رئیس مرکز توسعه سلامت افزود: یکی از مهمترین راه های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در مکان های عمومی و شلوغ، استفاده نکردن از وسایل نقلیه عمومی و کاهش رفت و آمد های غیر ضروری است. با این توصیف موثرترین راه پیشگیری،ارائه آموزش ها به صورت مجازی است که در حال حاضر، یکی از بهترین و شاید تنها ترین راه حل برای مراکز آموزشی است تا با استفاده از آن بدون نگرانی به ارائه آموزش های خود بپردازند،چون با آموزش مجازی دیگر نیاز نیست که دانش آموزان،هنروران، و کادر آموزشی برای رفتن به مراکز آموزشی از منزل خارج شوند، از وسایل نقلیه عمومی استفده کنند  و در مکان های شلوغ و عمومی حضور داشته باشند. با آموزش مجازی فراگیران و کادر آموزشی به راحتی می توانند در یک مکان بهداشتی و امن حضور داشته باشند و با آرامش خیال در مسیر آموزش و یادگیری گام بردارند.

وی افزود: در حال حاضر و با توجه به وضعیت قرمز جزیره کیش ،مراکز آموزشی با راه اندازی  سامانه آموزش مجازی می­توانند بدون تعطیلی آموزش های خود را برگزار کنند و به مقابله با کرونا بروند،که خوشبختانه در کیش اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته ‌و پیشنهاد ما هم به مردم عزیز و خصوصا کیشوندان شرکت در این کلاس های آموزشی از راه دور و استفاده از مزایای این روشهای آموزشی جهت مقابله با شرایط کنونی و بهره وری لازم از امکانات آموزشی است.
وی در پایان افزود: مطمئنا این آموزش ها به عنوان اولین تجربه خالی از مشکلاتی نیست و نیازمند برنامه ریزی های منسجم تری برای رسیدن به کیفیت برنامه های آموزشی و رفع مشکلات احتمالی است .اما آنچه که ارزشمند است، استمرار و تداوم آموزش در شرایط کنونی جامعه و قطع زنجیره انتقال و در نهایت شکست کرونا به حول و قوه الهی و همیاری و همکاری مردم عزیز و همشهریان گرامی است.
روابط‌عمومی مرکز توسعه سلامت کیش

درباره دولتخانه کیش

سفر يعني زندگي زندگي يعني سفر صاحب امتياز شركت طراحان ايده نو پارس كيش پايگاه خبري فرهنگي و اجتماعي و هنري و گردشگري دولتخانه كيش برابر متون بدست آمده از مؤرخين از جمله شيراز نامه ، كيش در گذر تاريخ با نام و پيشوند دولتخانه كيش يعني شهر دولتمندان بجهت حضور تجار و بازرگانان و داد و ستد حرير و مرواريد در رديف سرزمين هاي مهمي چون تركستان و هند و چين نام گذاري گرديده بود.

لطفا در زمان دیگری چک نمایید.

فوت سه نفر در دو روز بر اثر کرونا در کیش

هفدهمین مورد فوت / فوت سه نفر در دو روز بر اثر کرونا در کیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *